Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés első tünetei?

Teherbeesés első tünetei?

Figyelt kérdés
Úgy étem a beágyazódás és a megtermékenyülés közötti időben már érez valamit az ember?Vagy az első jelek csak a nyilalások és barnázás beágyazódásnál?
2011. nov. 1. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért gondolod,hogy kell barnázás beágyazódásor? nagyon kevés az a nő akinek van. Nekem az égvilágon nem volt semmi, csak nem jött meg. Pedig kétszer is szültem.
2011. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A teherbe esés nem betegség, így tünete sincs. Minden ellenkező híresztelés ellenére a terhesség első jele a havivérzés elmaradása. ezen az oldalon makacsul tartja magát az a nézet, hogy a beágyazódást érzeni lehet sőt érezni kell. Szültem két gyereket de nem volt a vérzés elmaradásáig semmi olyan tünetem a vérzés elmaradásáig, mai ás normál ciklusban ne fordult volna elő. A beágyazódáskor jelentkező vérzés sem egyértelmű tünet, mert közel sem jelentkezik mindenkinél. Számtalan ok miatt lehet még ciklus közben vérezni, ezért nem lehet minden ciklus közben jelentkező vérzésre kijelenteni, hogy annak biztos a beágyazódás az oka.
2011. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mellfájdalom,de nem úgy mint minden ciklusban,hanem valahogy máshogy és közben hatalmasra is nőtt cicik.Krémes bő folyás,ha ez nem jellemző rád egyébként.nekem ennyi volt,és bár nagyon szeretek autókázni,mensi előtt 5 nappal nagyon rosszul lettem az autóban,amit akkor nem tudtam mire vélni,de most már összeállt a kép.

4+6

2011. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és a 14.30-as hozzászólóval értek teljesen egyet, Az a baj, hogy mindenki a tüneteket keresi. Nagyon elenyésző ez a peteéréskor és beágyazódáskor érzett "tünet".

Nem hiszem, hogy 10 nőből 1-nél több érzi ezeket. A peteérés más, azt én is érzem.

2011. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!