Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam, nem is jött,...

Mára nem vártam, nem is jött, fehér folyás, és hüvely duzzanat lehet baba jele?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, de nekem is pont ezek voltak a tüneteim. Nekem is kicsit megduzzadt "ott" és nem tudtam hogy ez mi lehet, de ezek szerint nem vagyok egyedül:) Ja és baba lett belőle:) Drukkolok! Szerintem holnap reggel tesztelj, és írd meg légyszi, nagyon kíváncsi vagyok!
2009. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia!köszi hogy írtál,már azt hittem csak én vagyok ilyen "furcsa"!

képzeld még nem jött meg!!!

még nem mertem tesztelni,mert nagyon régóta vágyunk már babára:-((

és félünk..

de megbeszéltük hogy ha nem jön meg akkor pénteken tesztelünk!

mindenképp megírom mi lett!

annyira izgulok!!

szia

2009. jan. 20. 18:04
 3/5 A kérdező kommentje:

este 6-kor negatív lett,de a tüneteim ugyanúgy meg vannak!

teljesen kibuktam...

2009. jan. 24. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok(nincs is 2.) Sajnálom, pedig nálam is ezek voltak a tünetek, de azért figyeld a mensid, nem kevesebb a megszokottnál? Csak azért kérdezem, mert azt írod, még mindig megvannak a tüneteid....
2009. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint én! Totál hülye vagyok, ennyire félreolvasni:) Csak írtad hogy totál kivagy, erre egyből azt hittem megjött. Viszont ha még nem csak a teszt negatív, akkor ne keseredj el!!! Sokszor olvastam már itt, hogy van akinek negatív a teszt és csak később válik pozitívvá! Ha a tüneteid megvannak az jó jel, és az is hogy még mindig nem jött meg!! Hétfőn reggel első pisiből újabb teszt, és ne keseredj el!!!!! Drukkolok!
2009. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!