Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom, hogy nem...

Honnan tudhatom, hogy nem megfelelő a hüvely PH-m és meddig nem kóros a hüvelyi folyás? Ha van egy kis folyásom, de nem ég, nem viszket és nem érzek semmit csak akkor az még normális?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy ha nem megfelelő a hüvely PH, akkor az koraszülést okozhat.

24 hetes kismama


2011. máj. 29. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egész terhességem alatt sok a folyásom.Én biztos voltam benne,hogy valamilyen fertőzésem van de hüvelykenet vizsgálatkor kiderült nincs baj,nincs fertőzés.Ha 24 hetes vagy akkor úgyis most lesz neked is ez a vizsgálat.Egyébként a gyógyszertárakban is lehet kapni ehhez a vizsgálathoz tesztet,bár én még nem vettem.Ne aggódj ha nem csíp és nem viszket akkor valószínű nincs baj.

Üdv:35 hetes kismama

2011. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan azt tudom írni,mint az első válaszadó írt!

Ha nem csíp,nem viszket,akkor nincs baj!

Nekem a 16.héttől fehéres folyásom van,néha több,néha kevesebb. Így volt az első és második terhességnél is,és most is!

Ne aggódj! ha nincs más,csak bővebb folyás,akkor nem lesz koraszülés!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,24 h.km.

2011. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!