Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombisok ha egy petesejtem...

Lombisok ha egy petesejtem termékenyült meg és 5. nap lesz a transzfer akkor szerintetek milyen esélyeim vannak?

Figyelt kérdés

az jobb vagy rosszabb ha ilyen soká lesz a transzfer ?

annyira izgulok.


2010. dec. 5. 13:26
 1/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Jobb így.

Ha egy-két naposan kapod vissza a babát, akkor nincs egészen szinkronban a méh állapotával. Spontán terhességnél a frissen megtermékenyült petesejt még nem kezd el beágyazódni, hanem napokig vándorol a petevezetékben a méh felé. Lombiknál ezt az időt a méhen belül vándorolva tölti, ugyanúgy nem kezd el beágyazódni, mint a természetes úton fogant babák.

Viszont ha már eltelt az a pár nap, és csak akkor kapod vissza, azonnal kapszkodni kezd, ráadásul már túl van egy olyan fejlődési szakaszon, ahol pár baba már feladta volna. Sokkal nagyobb százalékban tapadnak meg a később beültetett babák!

Ne izgulj! És egyél sok fehérjét!

2010. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És igyál sok folyadékot!!!
2010. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagyobb az esély!

Nekünk akkor sikerült, amikor 6 naposan kaptuk vissza őket!

Sok sikert:)

31 hetes lombikos kismami

2010. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és remélem hogy így is lesz ahogy mondjátok mert el voltam kenődve nagyon mert akivel voltam punkcióra azoknak 5 nél mind több petesejt lett és én úgy érzem az 5 . szemben nagyon kicsi az esélyem.Amúgy meghalgatom a tanácsotokat , és gratulálok a 31.hetes kis mamának és sok sikert a szüléshez.
2010. dec. 5. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak biztatni tudlak!

Nekem csak egy petesejtet tudtak leszívni,megtermékenyült és én 2nap után kaptam vissza.

Hidd el nagyon jó esélyeid vannak!

Szorítok nagyon!!!Sikerülni fog!

2010. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg jobbak az esélyek több napos embrióval :) Nekem pont ezért először 3 beültim volt 5 naposakkal, egyik sem sikerült, majd most 3 naposból itt a babám a pocimban. Mindenkinek más a jó :)
2010. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az hogy hány petesejtet tudnak lesszívni, nem jelent olyan sokat, nem mindegyik termékenyül meg. Nekem 1 alkalommal 6-ot szivtak le 4 indult fejlődésnek,3 naposan kaptam meg őket 1 sem tapadt meg, 2 alkalommal 12 szivtak le 3 indult fejlődésnek, 5 naposan kaptam vissza őket 2 fiam lett belőle.

Szülésnél szobatársam mesélte neki 2 ültetek vissza 3 lett.

ismerőseim közül 2nek elsőre csak 1et tudtak visszaültetni, azonnal sikerült.

Fel a fejjel lesz baba.

2010. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!