Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen görbével reménykedhetek...

Ilyen görbével reménykedhetek + tesztben holnap? Ilyen hőeséssel is tesztelt vki +?

Figyelt kérdés

[link]


Mensi előtt 2-3 napot szoktam barnázni,de még semmi jele.26-26napsak a ciklusaim.


2010. dec. 6. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kicsit korai ha jól látom holnap lesz 11. dpo. Még várjál két napot hogy biztosabb eredményt kapjál de lehet pozitív a teszted!
2010. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. dec. 6. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt nincsen "hőesés", ha jól tudom a piros azt jelzi, hogy később mérted, nem? De egyébként is "rendben van a görbe".


Ha nincs semmi más tüneted, én is várnék még a teszttel.


(Második babámmal az aktus utáni 10. napon lett +, de akkor én már piszkosul émelyegtem...)

2010. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaz,ami igaz,általában fél4kor kelek.Hétvégén meg jóval tovább alszom.(9-10órái).Ennyire befolyásolhatja a hőt?
2010. dec. 6. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire befolyásolja...

Egyébként van esély arra, hogy babás legyél, csak hát még várni kell, hogy kiderüljön...

Szurkolok!

2010. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ma már barnázok.:(

2010. dec. 7. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet????megjött? vagy esetleg egy +teszt?
2010. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem jött még meg rendesen.Szerintem holnap fog.:(Még csak barnázok.
2010. dec. 9. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!