Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után ha már késik 4 napja az lehet babától vagy tudjam be annak, hogy még nem állt be a vérzésem?

Figyelt kérdés

Középidőtől éreztem nyilallásokat a petefészkemben, ez a szúró érzet pár napja már inkább középtájon van.

Minden tünetem megvan ami menstruáció előtt szokásos, vagy akár terhességnél is.

4 napi késés után negatív lett a tesztem.

Reménykedhetek még azért?

Azért furcsa, mert ha a gyógyszer miatt késik, akkor miért éreztem a nyilallást, mint peteéréskor és miért volt/van a többi tünet ( mellfájdalom, émelygés, szédülés, gyakori pisilés )?


2010. dec. 6. 19:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni: a gyógyszer abbahagyása óta már volt 2 menstruációm rendesen napra pontosan.
2010. dec. 6. 19:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is írhattam volna...én júniusban hagytam abba és utánna kétszer megjött aztán szeptembertöl nem, és nekem is egy az egyben ugyenezek a tüneteim voltak/vannak és nem vagyok terhes sajnos... a doki azt mondta hogy várjak a kimaradt mensitöl számítva olyan 6hónapot, mert a legtöbb nönek addig tart amíg magától beáll...Nem akartalak elkeseríteni, csak nagyon rossz ha beleéli magát az ember és aztán ott vannak a negatív tesztek a kezében:((((
2010. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!