Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett késik....

Fogamzásgátló mellett késik. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
5 hónapja szedem, eddig kb órára pontosan megjött, most másfél napja késik már. Minden szemet bevettem, max annyi volt, hogy néha fél vagy egy órával később, de nem hánytam, nem volt hasmenésem, nem szedtem semmi mást mellette. Járt már így valaki? Eléggé ideges vagyok :S
2011. szept. 20. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez történt velem is: pontos voltam, nem hánytam, nem volt hasmenésem, nem szedtem mellette más gyógyszert, mégis gyönyörű kislányom született.

Tesztelj egyet, és akkor biztosat tudsz.

2011. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NEkem volt, hogy késett(1-2 napot) gyógyszer mellett is, de mint tudjuk ez sem 100%. Ha aggódsz tesztelj!
2011. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem gyógyszer mellett is össze vissza jön meg. 3 éve szedem. Általában hétfői nap jön meg, de volt h csütörtökön véreztem kicsit, majd vasárnap kezdődött rendesen. Volt h kedden jött csak meg.

Hormonális probléma is állhat a háttérben.

2011. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tesztelj, mert ez sem 100%-os módszer.

Nekem már másfél éves a meglepetés-babám, pedig én is mindig pontosan bevettem, nem hánytam, nem voltam beteg stb... a dokik örültek a statisztikai adatnak, mi viszont először nagyon megijedtünk, hiszen nem véletlenül védekeztünk, nem akartunk újabb gyereket. 17 hónap lett köztük, azóta váltottam a tablettáról, mert végképp nem szeretném, ha egy harmadik is becsúszna.

2011. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy késett 2 napot, én is ideges voltam, de végül megjött.

Tesztelj, és megnyugodsz.

Majd írd meg, mi lett!

Mit szedsz egyébként?

2011. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én még nagyon nem szeretnék babát. Mármint nagyon nem most :S
2011. szept. 20. 09:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Yasminelle-t szedek, egyébként görcsölget a hasam meg megjön érzésem van, de semmi más, melleim sem fájnak.
2011. szept. 20. 09:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megjött szerencsére :)
2011. szept. 20. 16:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Szuper.

Remélem, akkor most megnyugodtál :)

2011. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!