Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tapasztalatok a barátcse...

Mik a tapasztalatok a barátcserje kapszulával?

Figyelt kérdés

Kinek sikerült/nem sikerült a teherbeesés? Hogyan alkalmazta?

köszönöm.


2010. dec. 7. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megmondom neked őszintén, hogy nekem nem használt, sőt nekem összezavarta az egész ciklusom. Akinek használ annak biztos nincsen semmi baja, nekem kiderült hogy PCO-m van úgyhogy semmilyen gyógynövény nem segített:( De ha neked semmi bajod, akkor lehet hogy használ, nekem csak ártott:(
2010. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Èn most kezdtem el szedni, én is PCO-s vagyok, semmilyen tapasztalatom nincs még. Elözö válaszolóhoz: mit értessz az alatt, hogy ártott? Az én ciklusom mindig is változó volt, a baratcserjétöl várnám,hogy picit rendezi. Nagyon sokan mondták, hogy beállította a ciklust. PCO-sok eseteben éppen ellenkezöleg hatna? köszi a választ.
2010. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem lerövidültek a ciklusom napjai, és rengeteg köztes vérzést okozott, aztán abbahagytam és visszaállt!
2010. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5,5 hónapja szedem a Premenset,napi 2x-szer,reggel és este.Ennyi idő alatt a 63 napos ciklusaimból,mindjárt az első hónap után 43,majd 38,és most 32 napost "csinált".Nekem teljesen megszűntek a köztes barnázások,a mens.előtti barnázások,a bő vérzés,a darabos vérzés,Én csak jót tudok mondani róla,és nagyon örülök a 32 napos ciklusnak.Itt olvastam,hogy valakinek 8 hónap folyamatos szedés után ált be a "nagykönyvi"28 naposra.Többen írták azt is hogy megkérdezték az orvost,és azt mondta szedje nyugodtan,nem kell vele leállni.És volt olyan is évekig próbálkozott,nem jött a baba,és amikor szedte a barátcserjét a 3.hónapban sikerült.Én is már csak ebben bízom,vagyis most ebben,mert 10 éve kisbabáért küzdünk,sok mindent kipróbáltam már..Ha 30 nap körüli maradna a ciklusom,az nagyon jó lenne.

2010. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és szurkolok, hogy minél előbb babásak legyünk!!!:)

Amugy én alacsony progeszteron szintre szeretném szedni a barátcserjét. Nekem nincsenek közti vérzéseim, barnázni sem szoktam, és a ciklusaim is viszonylag rendezettek, igaz, hogy 6 évig szedtem fogamzásgátlót.

A progeszteron szintet azt rendbe tudja tenni?

2010. dec. 9. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!