Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok a baratcserje...

Tapasztalatok a baratcserje kapszulaval!?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy felerositi a PMS-t, sokak rosszul lettek, hanyinger, barnazas,felboritott az eddig normal ciklust.

Szeretnek pozitiv es negativ tapasztalatokat is.

Akinel jelentkeztek ilyen dolgok, mennyi ido utan? Lealltatok a szedessel vagy egyutt eltek vele esetleg idovel elmultak?


2010. jún. 18. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Zafír márkájút szedtem, egy dobozzal, ami egy hónapig volt elég, de teljesen összezavarta a ciklusom, így tovább nem szedtem. Bár lehet csak én voltam türelmetlen és ha tovább szedtem volna, akkor használt volna.
2010. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is összezavarta a ciklusomat. Első hónapban még lerövidítette (27 napra kb. 32 helyett, aminek örültem.) Majd kitolta az ovulációt kb. 20. napra. Én kb. 2.5 hónapig szedtem, majd leálltam. Már bánom, hogy elkezdtem. Persze van, akinek jó. Nekem nem vált be, annál inkább a cickafark és a palástfű tea.
2010. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ti is annak remenyeben kezdtetek el szedni, hogy a baba hamarabb sikeruljon? Gondolom akkor ezen a teren sem volt eredmeny?!
2010. jún. 19. 01:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Igen, a baba miatt szedtem. Viszont nekem az e-vitamin bejött, teljesen normalizálta a ciklusom is és a vérzés mennyiségét is, igaz baba még mindíg nincs, de tudok pár pozitív példát hogy ettől valakinek sikerült. A dokik is gyakran szokták felírni. Én napi 100 mg-ot veszek be minden reggel két hétig, utána két hét szünet.

Mielőbbi babásodást Neked!

2010. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi! En csakis a baba miatt szednem a baratcserjet, mert a ciklusommal szerencsere semmi problema. Hasonlokat kivanok en is Neked!
2010. jún. 19. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok: ha nincs gond a ciklusoddal, szerintem ne kezdd el szedni, nehogy összezavarja. Én sajnos úgy jártam.
2010. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!