Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37. napomon vagyok,33-on volt...

37. napomon vagyok,33-on volt barnázás, azóta semmi. Se hányinger, se roszullét, csak pici mellfszülés, és hasszurka. Reménykedhetem?

Figyelt kérdés
35. napon tesztem negatív volt :( Jónás napom a 2. napon volt a ciklusban. Mensim nagyon változó: 27,28,36 napos. Mensi előőt sosem volt barnázásom.
2009. jan. 19. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!



Persze hogy reménykedhetsz! Annélkül nem is megy! De ne várj a hányingerre, meg a rosszullétre mert az nem mindenkinek van! (nekem sem volt) Tudom, hogy most nehéz várni, de várj egy vagy két napot és csinálj új tesztet! Az enyémen is csak nagyon halványan látszott a második csík, és van egy gyönyörű, másfél éves kisfiam! Sok szerencsét!

2009. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a bátorítást! gratulálok a gyermekedhez :) Akkor holnap reggel tesztelek egyet, de annyira félek, mert sokszor csalódtam sajnos.
2009. jan. 19. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is csak enyhe mellfeszülés volt az elején, az is csak este, tényleg alig éreztem. Aztán egyre erősödött, a tesztem is pozitív lett! Szorítok Neked! Nekem sem volt rendszeres a menzim, 28-33 nap között változott.
2009. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!