Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba? Vagy már ne...

Lehet még baba? Vagy már ne reménykedjek?Az előbb a wcpapíron találtam egy kevéske rózsaszínes átlátszós folyásfélét. Holnaputánra nem várom.

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen van,mármint a folyás, nekem már késik, de nem mertem még tesztelni. Tüneted van?
2009. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem addig reménykedhetsz, amíg nem jön meg normális mennyiségben vöröses-sötétpirosan a vérzés. Van olyan, aki menstruál, de annak max.rózsaszínes v inkább barnás a menszije és rövidebb ideig, kisebb mennyiségben jön meg. Ha ilyen lesz akkor érdemes csinálni egy tesztet, pláne, ha vannak még babás tüneteid.

Ha pedig megjön, akkor se keseredj el, új hónap, új próbálkozás!;-)

2009. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem tudtam hason aludni, pedig csak úgy tudok. Hétvégén egész nap szédültem. Már négy napja palacsintát sütök, mert azt akarok enni. Nem tudom, hogy tünet-e. A hasam is szokott fájni egy kicsit.
2009. jan. 19. 15:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló neked milyen tüneteid vannak?
2009. jan. 19. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján volt barnázásom 1 napig, és utánna semmi. Ez 15-én volt. Tesztem negatív, úgyhogy passz. Ciklusom össze-vissza, igazából at sem tudom mikor kellett volna megjönnie, és a ciklus.hu-n számoltam. Ma a 37. napon leledzem. Remélem babásk vagyunk, bár számomra a negatív teszt elég kiábrándító :(
2009. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hányinger, szédülés, hasszurka, mellfájdalom. De valószínű, hogy nincs nálam baba, mert mintha kezdene véresre fordulni a dolog. Lehet, hogy nem tapadt meg rendesen. Szomorú vagyok.
2009. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De azért neked drukkolok!!!
2009. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajna, nálam is úgy néz ki, hogy nem jött össze, mert én is kezdek nagyon rózsaszínozni, már a betéten is. Bár még bizakodom, hisz tudod, a remény az utolsó. Elvileg csak két nap múlvára nem várom. Ráadásul eddig nem is volt ilyen, hogy előtte ilyen rózsaszín folyás. Múlt hónapban meg csak 1 napot volt meg, de azóta 3 tesztet is csináltam, utolsót szombaton, mindegyik negatív.
2009. jan. 19. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!