Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom hogy nagyon kevés rá az...

Tudom hogy nagyon kevés rá az esély, de lehet hogy ez a 2 dolog terhességi tünet?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal,hogy a menstruációm utáni első napon voltam a párommal és belém engedte az "anyagot"(amúgy már több mint 1 éve megszakításos módszerrel védekezünk)és mostanában ha hapcizok úgy érzem kiszakad a méhem(legutóbb ilyet akkor éreztem mikor terhes voltam)és tegnap égett a mellbimbóm.Szerintetek?nem lenne tervezett baba,de ha úgy alakulna megtartanám,tudom ez kevés tünet amit leírtam,de a kislányomnál sem volt semmi rosszul lét meg stb,csak hogy nem jött meg és kész.Szerintetek?

Csak normális válaszokat kérek és bocs hogy ilyen hosszú voltam.


2010. dec. 8. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk én alapból arra tippelnék, hogy ha terhes vagy, akkor az a "megszakításos védekezéstől" van, és nem a menstruáció utáni első naptól (bár azt sem lehet kizárni.)


Én is mindkét terhességemet megéreztem, szóval csinálj egy tesztet, és kiderül. Illetve azt nem írtad, hogy a ciklusod hányadik napján tartasz most?

2010. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na azt jó volna tudni(most ne nézz hülyének)csak nekem nem rendszerek 25-38naposak a ciklusaim.Szóval mostanában kell valamikor megjönnie(ezen a héten vagy jövőhéten)

Amúgy már elég rég óta így csináljuk és nem volt semmi(a kislányom tervezett baba)és sok olyat is olvasok hogy több éven keresztül így védekeznek és nem lettek terhesek.(csak lehet a párjuk nem figyelt oda kellőképpen aki terhes lett)

De szerinted az lehetek?

2010. dec. 8. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél.

Én másodjára teljesen biztos voltam benne, és az esetleges menstruáció előtt már napokkal +-t teszteltem, mert ugyanúgy éreztem magam, mint első alkalommal.


Az szerintem nem gond, ha egy biztos kapcsolatban védekeztek így, ahova megérkezhet egy baba, mert örömmel fogadják, de ha már nem szeretnétek majd több gyereket, akkor érdemes biztonságosabb módszerhez folyamodni.


A megszakításos módszer Pearl Indexe 35, vagyis száz nőből, akik egy éven át így védekeznek, 35 esik teherbe.

Lehet, hogy eddig a másik 65-be tartoztál, de most nem...


Egyébként ha ilyen rendszertelenek a ciklusaid, akkor nagyobb esélyét látom annak is, hogy a peteérés a menstruáció utánra került.


Bár eredmény szempontjából talán mindegy is.

Majd egy teszt eldönti.

2010. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tesztel úgy is várok legalább addig az időpontig amikor a 38napos ciklusom volt(az dec vége lesz)Majd akkor tesztelek,mivel ráérek.ha az vagyok úgyis megtartjuk és a kislányom és a másik baba között is így csak 2 év lenne(ez még így jól is jönne ki)
2010. dec. 8. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy 1 évig bevált nektek ez a mdszer, nem jelenti azt, hogy mindig befog. Szüleim évekig űzték így, aztán egyszer csak megfogantam. :) Úgyhogy akár lehetsz terhes is. Majd akkor dec vége felé csinálj tesztet, az ad pontosabb választ.
2010. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem én,már mondták.Csak az a baj hogy úgy konkrétan senki nem a kérdésemre válaszolt,hogy ezek a tünetek lehetnek-e a terhesség jelei.Mindenki csak annyit mond hogy teherbe lehet esni megszakításos módszer mellet.TUDOM!de a kérdés nem ez volt!!
2010. dec. 11. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!