Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-jén a párommal pettingeltünk...

1-jén a párommal pettingeltünk és félek, hogy előváladék vagy sperma került belém. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2-án megjött a mensim de most 28-án kéne de semmi jele nincs! Máskor a mensi elötti időszakban minden bajom van (mellfeszülés, erősebb folyás, . ) és most semmi. Lehet, hogy csak az idegeskedés miatt van ez de félek, hogy baj történt!
2009. jan. 19. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy szerintem nem ment el a párom de előváladékot az ujjával bevihetett vagy nem tudom nagyon félek
2009. jan. 19. 16:39
 2/9 anonim válasza:

Szia...ezek szerint a petting mindenkinek mást jelent...

hogy kerülhetett beléd petting során sperma,ha egyszer nem szex volt? nem értem..

amúgy szerintem nem kell aggódnod,mert a megérett petesejt távozott a szervezetedből,tehát most biztos hogy nem lehetsz terhes... legalábbis nálam ez a menses vezetéses védekezés nagyon bejött eddig...

Szerintem csak ideges vagy,de ne törődj ilyennel,de máskor védekezzetek,azért csak az a biztos...

2009. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem elég kicsi az esélye, de ezt én innen nem tudhatom.. és szinte senki sem
2009. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ma 19-e van. Ha már most idegeskedsz, akkor biztos, hogy késni fog. Azt pedig hogyhogy nem tudod, hogy a barátod elment-e?? Azt látni, érezni lehet! És igen, ha a spermás ujjával ujjazott, kerülhetett beléd, és lehetsz terhes. Máskor figyeljetek erre jobban! sokkal jobban! De most nyugodj meg, még van több, mint egy heted, hgoy megjöjjön!
2009. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nem vettem észre hogy elment tehát akkor valószínűleg nem. ez volt nekem az első petting tapasztalatlan vagyok de hallottam olyat hogy megjött valakinek és következőre kimaradt és kiderült hogy terhes!ezért félek nagyon,barátaim mindenki nyugtat de nem tudok megnyugodni!Egy életre szóló tanulság volt ez nekem!!

Akkor szerintetek nem vagyok terhes?

2009. jan. 19. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem volt spermás az ujja, akkor nem. Bár az előváladéktól is teherbe lehet esni, de azért ez nem olyan gyakori, főleg ujjazással. Nyugodj meg, ne idegeskedj, mert attól biztos késni fog (tapasztalat.. :))
2009. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha 28-án nem jön meg van okom idegeskedésre?
2009. jan. 19. 17:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Mi babaprojecten voltunk, amikor mintegy megszokásból kivette, és rám élvezett, "játszottam" a cuccal, majd magamhoz nyúltam, mondanom sem kell nem ettől, és nem akkor estem teherbe... Nagyon kevés spermát tudsz így bejuttatni a szervezetbe, nem kizárt, hogy így ess teherbe, de az esélye icipici. Ne idegeskedj, mert csak késlelteted a havidat. Nyugi!!!


Amúgy az ilyen esetekre találták ki a tiniambulanciákat... Ha kérdésed van, vagy baj, akkor ott tudnak segíteni...

2009. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy édesapám kórházi dolgozó a nevelőanyám pedig ápolónő így az esélye annak,hogy még aznap megtudnák hogy ott jártam 99,5%.Feleslegesen nem szeretném idegesíteni őket de félek hogy mi lesz akkor ha nem jön meg 28-án.Mit csináljak akkor várjak mert valószínűleg nem vagyok terhes vagy akkor menjek el orvoshoz mert esélyes a dolog??
2009. jan. 19. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!