Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy ha az előváladék...

Igaz az, hogy ha az előváladék és a sperma levegőhőz jut, akkor már nemzőképtelenek?

Figyelt kérdés
ezt hallottam egyik ismerősőmtől és olyan hihetetlen. ^^
2009. jan. 15. 17:27
 1/10 anonim válasza:
8%
igen ez igaz.ezért nehéz teherbe esni is (már amennyire nehéz)mert mikor a férfi ejakuál nem érheti levegő a spermát(ott bennt)igy kezdődik a megtermékenyités..tehát ha pl a lány bugyijára kerül sperma az már elhal levegön.egyébként vizben is.
2009. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Amit az első válaszoló írt az egy nagy h*lyeség...Mert a sperma nem pusztul el a levegőn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem tom...sz.tem itt magyarországon nincs de külföldön vannak ilyen spermabankok!...Nah...ott is levegővel érintkezik a sperma és mégis nőket termékenyítenek meg vele...

2009. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%
Az első hozzászóló tényleg veszett nagy baromságot írt... ez oltári nagy hülyeség, mit gondolsz, a hüvely légmentes tér? :D Akkor nem lennénk most majd' 7 milliárdan a Földön...
2009. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meddig életképes a spermium?


Élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra.

2009. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Hali!Ha láttál már felvilágosító füzetet vagy a védekezésről olvastál,akár az óvszer használatiát,akkor tudni kell hogy a levegőnek jelentősége nincs az aktív spermákra.Az óvszernél is "használata előtt egyáltalán ne érintkezzenek a nemiszervek.... A férfi előváladékában is lehet annyi aktív sperma, hogy a nő teherbe eshessen.
2009. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én is gondoltam erre a spermabankosra... hiszen ott is levegő éri... csak jobb előbb meghallgatni másokat, mint, hogy hülyeséget mondjak ^^ köszönömszépen. ^^ további kérdés...=S ha a vizben ejakuál a férfi a nő ugy teherbe eshet? "bocsánat a rossz megfogalmazásért" "együtt fürdésre gondolok" :$:$
2009. jan. 15. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Állítólag úgy nem...De én inkább biztosra megyek és mivel nem szedek fog.gátlót, így szó sem lehet ilyesmiről. A vízbe kerülő előváladéktól nem lettem terhes, pedig mindig együtt fürdünk...Amúgy a túl meleg víz nem tesz jót a spermák megtermékenyítő képességének. Ezért nem szabad túl melegen tartani a heréidet :)
2009. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát lány vok, szoval a meleg here tartásával nem lesz gond...xD
2009. jan. 15. 19:04
 9/10 anonim válasza:

nem tudom melyik volt az a barom aki ezt írta:

" Meddig életképes a spermium?


Élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra."


de most szépen pofozd fel magad, és gondolkozz el azon, hogy mit írtál.


a hőmérséklet mindegy. tök mindegy, hogy 20° vagy 48°, ígyis, úgyis max 10 percen belül felszárad :DDDD próbálj meg felszáradt spermával megtermékenyíteni egy nőt...

2012. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 cirstiano válasza:
És ha valaki elélvezett . letörölte . és fél perc után szeretkeztek akkor ?? mi a várható ?? de ne msokáig volt az aktus
2013. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!