Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár hete nem jött meg a...

Pár hete nem jött meg a mensim, csináltam tesztet, negatív lett! Valamint irattam fogamzásgátlót a dokival és nem tudom mikor kezdjem el szedni, így hogy nem jön meg! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2008. jan. 16. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lehet a baj,talán kis hormonzavar,vagy cysta-féle, ami sokszor gyógyszerrel gyógyítható.Az orvosnak kellett volna megmondani, mikor szedjed,meghogy mi a baj.Nem vizsgált meg?Szerintem járj utána.
2008. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elkezded szedni a fogamzásgátlót előtte várd meg még megjön a mesid, mivel csak akkor lehet elkezdeni szedni. Decemberben nekem is 2 hetet késett már a mesim mikor elmentem dokihoz. Mivel nem voltam babás ezért duphastont írt fel. % napig kellett szednem majd azt mondta a doki, hogy a utcsó tabi után követő 5 napban meg kell jönnie a mesinek és lám igaza lett. Szerintem menj vissza dokidhoz és beszéld meg vele, hogy ír fel gyógyit hogy megjöjjön a mesid vagy még várj rá.
2008. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!