Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig szedtetek fogamzá...

Mennyi ideig szedtetek fogamzásgátlót? És utána mikor estetek teherbe?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10,5 évig szedtem a gyógyszert, először 2-3 évig Tri-regolt, majd 7-8 évig Femodent. Abbahagyása után 3 hónapig óvszerrel védekeztünk, majd utána a legelső hónapban megfogant a kisfiunk. Szülés után szoptatós fogamzásgátlót szedtem, abbahagyása után szintén az 1. hónapban megfogant a kislányunk.
2011. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12 évig szedtem gyógyszert, több fajtát is. Abbahagytam, utána 3 hónap szünetet tartottunk, majd rá egy hónapra megfogant a kisfiam. :)
2011. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én 5 évig szedtem, és 2 hónapja hagytam abba! Szünetet nem tartottam, mert az orvosom azt mondta, hogy ezeknél az alacsony hormontartalmú gyógyszereknél már nem kötelező!Remélem nemsokára jön a babó!
2011. okt. 17. 08:23
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

3 évig szedtem,kb. 2 hónapja hagytam abba, remélem hamarosan jön a baba, szerencsére minden jel arra mutat, de nem akarom elkiabálni, úgyhogy még várok pár napot, és csak akkor tesztelek, ha nem jön meg a szokásos időben.

2011. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én kb. 7-8 évig szedtem, idén márciusban hagytam abba, nem vártunk semmit utána, azóta várjuk a babát.

Ráadásul mióta abbahagytam csak 2 naposak a ciklusaim, de a doki erre azt mondta rendben van, én mégsem hiszek neki...

2011. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

7 évig szedtem Harmonetet, 3 hónap pihi, utána első alkalomból Lili(így hívják ugyanis a kisasszonyt:D).

Most 4 hónapos, Azaliát szedek(szopi alatt szedhető), de ma teszteltem pozitívat...persze nem bánom, csak félek, nehogy baja legyen a gyógyszertől...

2011. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az első gyerek előtt 3 évig szedtem, aztán 2 hónap szünet után azonnal sikerült a baba. A következő terhesség előtt évekig nem szedtem fogamzásgátlót és fél év után sikerült teherbe esni.
2011. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A pozitív teszthez gratulálok!:) Remélem nekünk is minél előbb sikerülni fog, már nagyon vágyom egy babára!
2011. okt. 19. 17:00
 9/14 anonim válasza:

4 évig szedtem 3 félét mert elég sokat híztam. Abbahagyás után 1. hónapban megfogant, még most sem hisszük el:)

13hkm

2011. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5 és fél évig szedtem Minulet drazsét, az orvos szerint nem kell tisztulási időt hagyni, így már 3 hónapja próbálkozunk. A 3. próbálkozós hónapnak most lesz vége, még nem tudom az eredményt mert se + teszt, se nem jön meg. Holnap reggel tesztelek, hátha az már + lesz.
2011. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!