Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Debrecenben a Klinikán tudtok...

Debrecenben a Klinikán tudtok ajánlani egy jó nőgyógyászt? Szeretném kivizsgáltani, magam, miért nem jön össze a babuci, meg a férjem is. A Klinikán nem ismerek orvosokat.

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, aki nem küld el, hogy várjunk még türelemmel, (mert idén 30 leszek, és lassan 1 éve próbáljuk), És akire a szülésnél is számíthatok majd.

köszönöm


2009. jan. 19. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha már a klinikára akarsz menni, akkor érdemes felkeresni a meddőségi központban Fekete István doktor urat, a másik doktor neve most nem ugrik be, és őt nem is ismerem. Ez a nőgyógyászati klinika alagsorában van, beutaló nem kell.

De ha tényleg azt akarod, hogy el is kezdjenek azonnal foglalkozni veled, akkor inkább menj el a Kaáli Intézetbe, mert ott biztos, hogy kezelni fognak, és minden vizsgálatot megcsinálnak, ami csak elképzelhető. Ide telefonon be kell jelentkezni, és fizetős. Dr. Bodnár Béla, és Dr. Tándor Zoltán rendelnek, és Bodnár doktor urat ajánlom, nagyon közvetlen, szerintem jó orvos.

Sok sikert!

2009. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én Dr. Jenei Katalint ajálom. A Klinikán is rendel, ott dolgozik, szüleszt is, de van magánrendelése is a Fogtechnika épületében, a volt Domusszal szemben. Hétfőn, szerdán, pénteken 16-19 óráig. Be kell jelentkezni.
2009. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utóbbiról azt hallottam, hogy a stílusa nem vmi nyerő. elég nyers. valóban?

Valamint kaptam még 2 nevet: Dr. Török Péter, és Major Tamás.???

2009. jan. 19. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én voltam Jenei Katinál és egyáltalán nem volt szimpatikus.

Jelenleg Major Tamáshoz járok, aki elsőre kicsit mogorvának tűnik, de ő ilyen és én maximálisan megbízok benne! Szerintem nagyon jó szakember.

Viszont a ti esetetekben én is azt tanácsolnám, amit az első válaszoló írt.

2009. jan. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!