Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt mensiig van 3-4...

Nem várt mensiig van 3-4 napom. Ha már most érzek szurkáló érzést néha alul a hasamban középen, valamikor a petefészkemnél, néha kicsit olyat mint amikor megszokott jönni, attól még lehetek babás?

Figyelt kérdés
Vagy valószínű, hogy meg fog jönni? Lett így valaki terhes, hogy mást nem érzett még ilyenkor? Ez lehet a beágyazódás érzése is? Ja és ma reggel a hőm leesett 2tizedet. Ez minek a jele?
2009. jan. 19. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Légy egy kicsit türelmes! Ilyenkor ennyiből senki nem tudja neked megmondani, hogy terhes vagy, vagy meg fog jönni.


[link]

2009. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont a nemvárt előtt 3 nappal kezdődött a hasszurka! De én előtte sose éreztem ilyet mensi előtt. Aztán másnap már a derekam is fájdogált, mintha megjönne, de pozitív lett a tesztem:)
2009. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A 2.válaszolónak pedig gratulálok a babához. Remélem én is így leszek hamarosan.
2009. jan. 19. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szombaton nem kéne megjönnie. Tegnap este éreztem egy kicsit a hasam, viszont a derekam majd le szakad, kegyetlenül fáj. Nem tudom mi lesz belőle. A hőmet nem mérem. :)
2009. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát kiváncsi vagyok mi lesz velünk a hétvégén? Majd írd meg ha tudsz valamit, én is írok. Remélem babások leszünk!!
2009. jan. 19. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem holnapután nem kéne megjönnie, ennek ellenére ma egész nap úgy éreztem mindjárt megjön, rendesen fájt a hasam, és a derekam is majd leszakad. Cicim is fáj, de nem kemény, ebből gondolom ez csak megint a mensi.:(

Bár a hőm az magyon jó, egyre több mindig, ma pl. 37,4 (ott lent mérem)

2009. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reggel megmérem én is, 37 szokott lenni kb.
2009. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!