Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PONT KARÁCSONYKOR NMK! Ovu...

PONT KARÁCSONYKOR NMK! Ovu megvolt, szex is. Várni kellene. Ti hogy álltok?

Figyelt kérdés

Most megfogadtam, kibírom karácsonyig a tesztelést és 24én reggel fogok 2csíkosat pisilni :D

Bár ha addig nem jön meg akkor tuti baba lesz, mert az 15 nap múlva lesz, nekem meg max 12 dpo szokott lenni


2010. dec. 9. 09:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
NKM... :S
2010. dec. 9. 09:19
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi az a Nkm?
2010. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kéne megjönnie?
2010. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem Kívánt Menstruációra szavazok, de én is csak azért nyitottam meg a kérdést, hogy ezt kiderítsem...
2010. dec. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ebből jó is kisülhet, de lehet, hogy pont 24-én nagyot csalódsz és az egész ünnep el lesz rontva.

inkább tesztelj előtte, ha -, akkor van időd túltenni magad rajta, ha meg +, akkor az a boldogság csak kitart tovább, mint 1-2 nap.

2010. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is NMK... :) Bár nem tudom mit jelent :D Talán Karácsonyra "Nemvárók?!" Ovu megvolt, én 20 körül szeretném ha nem jönne meg és ahogy az előttem író is írta én nem várok karácsonyig :)
2010. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én pont 24.én NemKéneMegjönnie :) én kibirom és kész...tökmindegy mikor lesz nega (de nem lesz az) akkor is zsomoru leszek...

nekem nov 26án volt az utsó mensim,neked?

és tegnap-ma van peteérésem :)

2010. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem is tegnap-ma van tüszőrepedés
2010. dec. 9. 16:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem elvileg tegnap előtt volt... de ma megint van tojásfehérje és a hőm ma is lement.. szóval nem tudom, lehet hogy ma van?! Elfogyott az ovutesztem és a három nappal ezelőtti pozitív után már nem teszteltem.
2010. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne már ha teherbeesnél.... komolyan!
2010. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!