Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most megint rossz helyre...

Most megint rossz helyre húzta be a ciklus.hu?

Figyelt kérdés

[link]



Lehetséges hogy nem veszi egyáltalán figyelembe a plusz információkat?! Mint például hüvelyváladék, ovuteszt?! Nekem mindig előbbre húzza szerintem... 17-18. nap volt ovulációm, a teszt szerint is addig éreztem feszülést (ugyan az pár nappal előtte már volt). Mára kezdek egyre szárazabb lenni és nekem a 2.dpo-n mindig így visszaesik a hőm... De mostmár többedszerre 2-3 nappal előbbre teszi, hogy elbizonytalanodtam.. Lehet hogy igaza van?


2010. dec. 9. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A ciklus.hu egy program alapján húzza be a peteérést, nem az alapján, hogy te mit érzel. Az utolsó alacsony hőmérsékletű napra rakja be a peteérést.
2010. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus.hu sosem akkorra mutatja az ovut, amikor valójában van. Inkább az érzéseidre hagyatkozz! Csak a mensimet szokta jó helyre tenni
2010. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!