Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye abszolút rossz helyre...

Ugye abszolút rossz helyre húzta be a ciklus.hu az ovulációt? 3. napja minden nap későbbre tolja.

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek? Soha nem volt még ilyen fura görbém. Én a 14-16. nap közé teszem, és nem a 20. napra...

Az előző havi: [link]


2009. nov. 21. 08:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Ráadásul akkor már igencsak száraz is voltam. "Tojásfehérjém" az általam vélt ovus napokban volt.


Legyetek szívesek, elemezgessetek!!! :-)

2009. nov. 21. 08:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a 15.napra tenném.

Az előző hónapban meg a 16. napra.

A hőd ígéretes,drukkolok!Kb 1 heted van a nemvártig.

2009. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még csak kezdő vagyok a ciklus.hu-n, de nem akkora tette nekem sem az ovumat, mint amikor volt, mert nekem most korai pém volt az előző havi kitolódása miatt. Sajnos a rendszer nem mindig tudja követni a szervezetünket.
2009. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de nekem is bejelölte először szerintem jó helyre, majd ma reggel észrevettem, hogy majd egy héttel későbbre tolta, ráadásul az alaphőmet is megváltoztatta. Megnéztem az előző ciklusomat is, azt is teljesen átváltoztatta.
2009. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!