Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 teszt negatív (Gabrielle),...

2 teszt negatív (Gabrielle), de késik! Akkor van esély, h mind a 2 teszt rossz volt és terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 06:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ez attól is függ mennyit késik!Bár úgy tudom a Gabrielle teszt elég érzékeny.Nekem pl. 10 napot késett mire pozitívat teszteltem és akkor is nagyon halványan!

Szerintem ha egy hét után se jön meg és a teszt negatív menj el orvoshoz!Minden jót és megy a drukk!! :)

2010. dec. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Gabriel teszt már a mensi késése elött 3-4 napon kimutatta(igaz nagyon halványan)-éreztem,hogy más nem vagyok egyedül.

Sajnos nálam is volt olyan,hogy egy hónapban nem is jött meg egyáltalán(máskor nem volt még ilyen) és a dokinál kiderült,hogy ciszta.

Persze nem mondom,hogy nálad is ez van,csak ha a tesztjeid továbbra is negák,akkor irány a doki.

DE a lényeg,hogy reméljük,hogy baba van a dologban és azért késik:)))) DRUKKOLOK

2010. dec. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Régebben már volt cisztám,erre nem is gondoltam,akkor 2 hetente megjött a mensim!És szerintetek a doki megengedi h megtartsam?2 császármetszésem volt,az utolsó nincs 1 éve,de nagyon szeretnénk fiút,mert 3 kislányunk van!
2010. dec. 10. 06:35
 4/5 anonim ***** válasza:

6:32-es vagyok.

Először is gartula a 3 csajszidhoz:)Az,hogy a doki engedi-e a 3.csaszit gondolom a hegedtől függ,gondolom megnézi UH-on(így megnézheti egyúttal,terhes vagy-e vagy ciszta...)

Nekem egy 10 hós kisfiam van(szintén csaszis),mi pedig lánykát szeretnénk,de még egy kicsit később.

Amúgy neked a két csaszi közt mennyi idő telt el?

2010. dec. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első kislány elmúlt 6 éves,őt rendesen szültem,de a két kicsi között "csak" 21 hónap van,ezért gondolom,h most még várni kéne,meg a doki is azt fogja mondani,de ha jönni akar....:D
2010. dec. 10. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!