Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs tünetem, honnan...

Ha nincs tünetem, honnan tudhatom, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ha a terhességi teszt is negativ, bármennyit és bármelyikkel tesztelek. Nincs hányinger és semmi egyéb tünet, csak súlygyarapodás!

Van valami olyan tünet, ami minden de minden terhes nőnél jelentkezik?


2010. dec. 11. 00:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és persze ha a menstruácio sem marad ki
2010. dec. 11. 00:45
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy terhes csak felszedtél pár kilót.
2010. dec. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem épp ez volt a kérdésem!
2010. dec. 11. 01:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pisilési inger egy bizonyos hónap után,de akkor már kimutatható a terhesség is akár teszt akár orvosi vizsgálattal..

A hányinger,rosszul lét nem mindenkinél jön elő nálam sem volt)..De ha semmi sem utal arra,hogy terhes lennél csak a hízás akkor egyszerűen csak híztál..

2010. dec. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen tünet, ami minden várandós nőnél biztosan jelentkezik az a HCG-hormon megnövekedett szintje, ezt mutatják ki a terhességi tesztek.

Nálam pl. ez első tünet csak a menstruáció kimaradása volt, se émelygés, se hányinger, talán mellfeszülés, de erre már nem emlékszem annyira.

Miből gondolod, hogy várandós vagy?

2010. dec. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Menj el orvoshoz. A fogantatás után 3-4 héttel már egyértelműen látszik az ultrahangon, ha van baba, már szívhangja is van. De ilyenkor már a terhességi teszten is kiabál a két csík.


Ha nincs tüneted, a teszted is negatív, és a vérzésed se maradt ki, akkor nem tudom, mégis miből veszed, hogy terhes vagy.

2010. dec. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A HCG-hormonszint megemelkedése, amit a vizeletből a teszt mutat ki.

Önmagában sem a súlygyarapodás, sem a menzesz elmaradása, sem a rosszullét nem tünet. Ezek lehetnek más "betegség" tünetei, de járhatnak a terhességgel tünetegyüttesként.

Én pl. eleinte fogytam picit, és csak félidő után híztam pedig nem vagyok egy vékony alkat. Sem rosszullétem nem volt, semmi extra. Ez viszont nem jelenti az, hogy másnak sem. Mindenkinél egyedi.

Szóval a teszt a tuti, vagy az orvos.

2010. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kalsszikus tünetek persze nem mindenkinél jelentkeznek, na de azért ez túl nagy egybeesés, hogy a mensi is megjön, teszt se mutatja ki, és nem érzel semmi furát! Ilyen nincs! És a súlygyarapodás amúgy is csak bőven a 4. hónap felé kezdődik. Persze kinél hogy, ebben is különbözünk, de az elején igazából nincs mitől hízni, aki már akkor felszed, az a több kajálás miatt van, azt meg nem feltétlenül a terhesség okozza.

Úgyhogy ha ez valakinél így van, akkor csak úgy tudja meg hogy terhes, hogy elkezd gömbölcsödni a pocakja, és megérzi a mocorgást. Hacsak előtte nem megy el orvoshoz. Szóval igen, van olyan "tünet", ami minden terhes nőnél jelentkezik, mégpedig az, amit most a végén írtam, hogy 16-20. hét között elkezdi érezni a mozgást. :)

2010. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!