Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen görbével mikor tesztelje...

Ilyen görbével mikor teszteljek? Semmi tünetem nincs csak annyi hogy fájnak a melleim, de én nem járok sűrűn pisilni, mint mások.

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 13. 13:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Azonnal :)

Szerintem nagyon pozitív lesz :) Majd írd meg mi újság...

2011. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, lehet hogy akkor holnap reggel tesztelek.
2011. okt. 13. 14:00
 3/39 anonim ***** válasza:
Drukkolok!!!!!!
2011. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.Holnap megírom hogy mi lett.
2011. okt. 13. 14:01
 5/39 anonim ***** válasza:
ha jól látom 5-én kellett volna megjönnie. Most egy hete késik akkor. Szerintem terhes vagy. Tesztelj (hisz már kimaradás után vagy). Nagyon kevés embernek (átlag) van tünete ilyenkor még, vagy ha van észre sem veszi. Nekem semmi sem volt. Ha nem maradt volna ki, nem is tudtam volna hogy terhes vagyok. Elsőnél már 3 hónapos terhes voltam, mikor rám jött egy roham, hogy miért nincs már valami jele. Nem éreztem semmi és még a hasam sem nőtt. Nagyon vártam valamit már, mert nem is tudtam felfogni így, hogy tényleg van bennem egy baba. Azért majd írj.
2011. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
hány naposak a ciklusaid? mikorra nem várod? :) elég szép görbe.
2011. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Igazából ez az első hónapom tabi elhagyása után.Nem tudok nyilatkozni a ciklusaimról.De azt el kell mondanom hogy PCOS-s vagyok, szóval lehet hogy csak jó hosszú lesz a ciklusom sajnos.Meg elég későn is volt pém.Így is ki fogja mutatni holnap?
2011. okt. 13. 14:05
 8/39 anonim ***** válasza:
ha meg akarna jönni akkor szerintem nem kúszna fel ennyire a hő, itt más van. tesztelj 11. dpo-n vagy. nekem kimutatta 10 nap után.
2011. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
elvileg igen, de direkt nem vártatok több időt a gyógyszer elhagyása után? (én többet vártam volna azért). Lehet, hogy tényleg még be kell állnia majd, de a hőd miatt igenis elképzelhető hogy babát vársz.
2011. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Mondta a doki hogy várjunk egy pár hónapot, de másik dokitól meg azt hallottam hogy nem kell várni mert így nagyobb az esély a teherbeesésre.Sajnos nálam ez hatványozódik, minél többet várok a tabi elhagyása után annál nehezebben vagy nem is esek teherbe.Egyszer már voltam terhes de akkor elvetéltem.Akkor a harmadik hónapba lettem terhes.
2011. okt. 13. 14:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!