Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő anyukák, ki hogy...

Leendő anyukák, ki hogy szokott tesztelni? Leendő apuka is veled izgul vagy inkább nélküle tesztelsz, a negatívról akár nem is tud és csak a pozitívat mutatod meg neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én majd tuti nélküle fogok.Mert egy női szervezet sok hülyeséget csinál és hajlamos becsapni minket amikor azt hisszük hogy végre.....Elég ha csak mi nők tudjuk hogy most nega...Ugyhogy én azt mondom tuti jobban örülne ha kapna egy két csikos tesztet
2010. dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nélküle tesztelek.

A pozikat megmutattam anno.

2010. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is egyedül tesztelek, titokban..:)

Szeretnék neki meglepetést, ha végre sikerül....

Amúgy nem is nagyon traktálom a ciklusommal, elég, ha én képben vagyok, ő ne idegeskedjen rajta.

2010. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyedül teszteltem, meg akartam lepni, de nem lehetett, mert ő már előttem meg volt róla győződve, hogy terhes vagyok, szóval meg sem lepődött a pozi teszten:)
2010. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyedül teszteltem.A pozit persze megmutattam neki.
2010. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Titokban. Sokáig azért sem tudtam tesztelni, mert nem tudtam venni, hisz úgy jött utánam mindenhová mint egy kiskutya.

Én sem akarom neki elmondani amíg nem biztos, ő nagyon beleélné magát a dolgokba, azt pedig nem akarom.

2010. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elsőnél távol volt, akkor egyedül - de vele is egyet külön, had izguljon. ;)

Másodiknál ő számolgatta a napokat és hajtogatta, hogy csináljunk már egy tesztet. De ő ilyen típus, szereti kivenni a részét a mindkettőnket érintő dolgokból. :D

2012. jan. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!