Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy az anyuka...

Miért van az hogy az anyuka jelölt és az apuka jelölt is rendben van és mégis hónapok kellenek hogy összejöjjön a kisbaba?

Figyelt kérdés

Másnak meg összejön az első hónapban?

ezek olyan furcsa dolgok csak ezen most úgy el gondolkodtam:)


2009. máj. 5. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
hiába vannak rendben külön külön lehet hogy együtt nem passzolnak.
2009. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Szia.

Ez az élet furcsa fintora sajnos hogy aki nem akar gyereket annak jön aki meg akar annak meg nem jön .

Mi is igy vagyunk 3 éve várunk rá meddőségibe járunk de minden eredményünk negatív volt már hsgm , laparom , spermavizsg. , labor , összeférhetetlenség és sehol semmi baj csak a bab nem jön 3 éve ezt hivják ugy hogy ismeretlen eredetű meddőség , csak nem értem miért büntet a sors ilyen kegyetlenül amikor én eddigi egész életemben rendes , dolgozó ember voltam és vagyok soha nem csaltam , loptam , kurv..lkodtam , és anyosom szomszédja aki meg 20 éves csitri elmegy buliba és 4 hét mulva bejelenti hogy terhes megszüli amikor a gyerek 1 éve ujból bejelenti hogy terhes , a másik meg szereti a vadászokat elment 7 pasival terhes lett de nem tudja kitől azóta a biroságra járnak hogy kié csak sokba keül az apasági és megy a huzavona én meg aki tanult és dolgozik azt meg bűnteti a sors aki eddig addig élt hogy legyen lakás autó és biztos család a babának és nem jön közben meg jönnek ezek a semmirekellőek és sorba szülnek hol van az igazság????????????

2009. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges embereknél egy aktusból 30% esély van arra hogy sikerül megfogannia a petesejtnek. Nagyon fontos az időzítés is.
2009. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

sajnálom:(bevallom mi is próbálkozunk de semmi:((

és igen én is igazságtalannak tartom:(ahonnan mi jöttünk ott volt hogy az aknába dobta bele szegény kicsit:(((

Nagyon rossz az ilyen:(

anyumnak is 13 év kellett mire megjöttünk:(

mondta hogy ő már akkor teljesen lemondott róla már ki volt választva egy örökbefogadott gyerek és az utolsó pillanatban derült ki!

Ez az összeférhetetlenség is olyan szörnyű:(bele sem merek gondolni:(

ott van a férfi akire vártál és imádod és ez kiderül:(

Nem tudom ki hogy van vele de én jelenleg ugy érzem hogyha ilyen derülne ki Nem hagynám el a páromat csak azért hogy lehessen valaha :(

Sajnálok minden ilyen párt mert más tényleg felelőtlen és neki sikerül:(

2009. máj. 5. 14:29
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez tényleg jó kérdés! Van, hogy a "jelöltek" nem passzolnak. Vannak ismerőseim, vagyis régen egy pár voltak. Két gyermekük született, mindkettő down-kórral, és sajnos mindkét fiúcska 1 éves kora előtt meghalt. (nem voltak ikrek, 3 év különbséggel születtek) Elváltak, mert nem bírták feldolgozni. Azóta mindkettőnek új párja van és a nőnek gyönyörű fiai vannak, a férfinak pedig egy szép kislánya, akik makk egészségesek. Csak ők ketten nem illettek össze.
2009. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Köszi a lepontozást kedvesek vagytok......

2. válaszoló....

2009. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

miért pontoztunk le???????

én pont hogy egyet értettem veled!!!!!:(

mit értettél vagy érthettünk félre?

Nem tudom mire értetted de szerintem senki nem akart megbántani én legalább is BIZTOS HOGY NEM!!


Uccsó előttinek:

Ez tényleg elég rossz ,végül is soha nem lehet mondani mindenre hogy biztos mert nem tudhatjuk mit hoz a sors,én is el nem tudnám képzelni hogy elhagyjam a párom még így évek után sem de nem lehet tudni mit hoz a helyzet :((az érzelmek hogy alakítják a kapcsolatot amit te írtál az is egy példa erre!

2009. máj. 5. 14:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, kedves kérdező, én is annyira szeretem a férjemet, hogy nem hagynám el azért, ha nem jönne össze. Bár ebbe bele se merek gondolni...
2009. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én az első 29 évemben nem akartam teherbeesni, és nem is estem (védekeztem), tehát azért, mert vannak, akiknek véletlenül jön össze, nem jelenti azt, hogy mindenkinek. Szerintem a felelőtlenül nem védekezők körében is van számos eset, mikor nem esik teherbe. Én nem hiszek ebben. Mármint abban, hogy azért nem jön össze, mert akarjuk. Szerintem, ha nem akarnánk, akkor nem is derülne ki, mert védekeznénk. És abban sem hiszek, hogyha nem görcsölünk rá, akkor hirtelen minden sikerül, max. az eltelt idő kellemesebben telne. De ha én görcsölős típus vagyok, akkor hiába a jó tanács, nem fogok másra gondolni.
2009. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ez is igaz:)

nekünk is mondják hogy ne gondoljatok rá,de hogy ne gondolnék rá mikor szeretnénk és még beszélni is szeretünk róla :)És tervezzük ,amit tervez az ember arra gondol:)

2009. máj. 5. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!