Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok olyan orvost...

Ajánlanátok olyan orvost Budapesten, aki felírná nekem a Metformint?

Figyelt kérdés

BMC-be járunk, terheléses inzulinom és vércukrom nagyon magas lett. A kezelőorvosom átirányított a háziorvoshoz, hogy a szükséges gyógyszert felírja, illetve emellett diétáznom kell, majd 2 hónap múlva vissza kell mennem, hogy megnézzük a változást, majd inszem következne. Sajnos már az elején elakadtam, mert a háziorvosom úgy gondolja, hogy nincs szükségem gyógyszerre, menjek el hetente egyszer egy vérvételre hozzá és diétázgassak. (az éhgyomri vércukrom egyébként normális) A másik orvos aki nőgyógyász pedig diabetológushoz irányított, hogy majd ott beállítják a cukromat.

Szóval olyan orvosra lenne szükségem aki ismeri az inzulinrezisztenciát és elfogadja a meddőségi centrum vizsgálati eredményét és felírja nekem az ehhez szükséges gyógyszert.


Köszi!


2010. dec. 11. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem PCOS miatt dr. Mészáros László segített, ő írta fel nekem a Metformint (más doki nekem sem tartotta indokoltnak). Címe: 1182 Bp., Üllői út 659 Tel: 1/292-2757. Kedden, szerdán és csütörtökön rendel 15-18 óra között, akkor tudsz előjegyzési időpontot is kérni. Szent István Kórházban szültem nála, ott is rendel.
2010. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat!
2010. dec. 12. 18:17
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Nem értem, miért bírálja felül a háziorvos a meddőségis szakorvost!!!

Szerintem én leordítottam volna a haját.


Én a mensmentisbe járok, Dr.Tûû Lászlóhoz.


[link]

2010. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!