Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tegnapi tesztem halványan...

A tegnapi tesztem halványan pozitiv lett, de egyértelműen ott van. Amúgy csak holnap kéne megjönnie, remélem nem fog. Viszont ma is csináltam reggeli elsőből, és úgy érzem, hogy ez egy kicsit halványabb lett. Lehet, hogy csökken a HCG-m?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétnaponta duplázódik a hcg. Szerintem ne tesztelgess össze vissza nem érdemes. Majd csinálj egyet 3 nap mulvaés ha pozitiv ne csinálj többet hanem menj dokihoz a 6. héten. Igy elkerülöd hogy idegroncs legyél az első UH-ig. Gratulálok!
2010. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!



Ugyanígy voltam :)

nem bírtam ki, a menstruációm előtt egy nappal teszteltem -nagyon halványan pozitív lett.

DE! Pozitív lett :)


Sok sikert Nektek is!

2010. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia.nem tudnad a ket tesztet felrakni?megneznem szivesen
2010. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Sajna nem tudom felrakni őket :(

Amúgy a tegnapi amiből csináltam az nem is reggeli,hanem délkörüli vizelet volt. A mai volt reggeli, de tényleg egy picurit halványabb. Remélem nem fog megjönni....lehet,hogy elkéne mennem holnap orvoshoz ezzel az eredménnyel? mert lehet,hogy még tudna segiteni. Már sajnos volt két korai vetélésem, először 5 napot, utána meg 10 napot késett, szintém halványan poz. volt a tesztem, de azok sokkal halványabbak voltak mint ez ami most van, még a 10 napos késésnél is sokkal halványabb volt a teszt. De sajnos akkor megjött.


bocsi a dús válaszért

2010. dec. 12. 09:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor bizony minél hamarabb doki, mert ír majd utrogestant.

(szerintem)

2010. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!


és az nem lehet, hogy az erősebb csíkos egy 10-es a halványabb meg egy 25-ös érzékenységű teszt volt? Én erre gyanakszom. (ezért a különbség)

2010. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is csináltam a teszteket. fel is raktam erre az oldalra a képeket.nekem ugyan volt egy petefészek cisztám és mindenki azt írta,hogy az okozza a pozitív tesztet 2 napra rá felraktam az erősebb teszteket és arra is ugyan azt írták.pedig én hiába írtam,hogy a dokim azt mondta,hogy egy álltalános ciszta akkor is azt írták.Most taposom a 39.hetet :)

Gratulálok a babához!

2010. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! azt elfelejtettem írni,hogy mensi előtt 5 nappal csináltam a tesztet!
2010. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egyforma volt a két teszt. Amúgy ma csináltam mégegyet, (ma kellett volna megjönni) és most már 5 percen belül kijött,hogy pozitiv, még ez is halvány, de jól látható. Viszont egy kicsit szúrkál a hasam. Remélem nem fog megjönni. Megyek ma dokihoz.

Mindenkinek sok sikert kívánok

2010. dec. 13. 10:27
 10/10 anonim ***** válasza:
mizu sikerült a baba? én mára nem vártam és megjött:-(
2011. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!