Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4napja késik és a köldököm...

4napja késik és a köldököm alatt egy kis dudor (kiemelkedés) van, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Teszteltél már?

Vannak egyéb tüneteid?

A kis dudor mi lehet nem tudom de valami konkrétabbat is írj , egyáltalán szeretnél babót mert az sem derült ki?!

2009. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát fehér folyás volt egy kicsi egyik nap,elsö nap teszteltem az negativ lett meg tegnap egyte este.hát mell feszülésem van,farkas étvágy ,gyakrabban pisilek mint szoktam.jolenne a babó:),felfázástol is lehetnek ilyen tüneteim?
2009. jan. 20. 18:50
 3/13 anonim ***** válasza:

szia .

Mintha magamat látnám csak nekem nincs kis dudorom és 3 napja késik és én még nem teszteltem , de a tünetek lehetnek megfázástól is persze de a babótól is , sajna konkrétat nem tudok de ha neked már volt 2 negatív teszted az sajna nem jó jel de ha nem jön meg 2 - 3 napon belül akkor sztem csinálj még egy tesztet és függetlenül az eredménytől menj dokihoz , mert én is ezt teszem de nagyon remélem hogy babásak vagyunk szorítok és természetesen várom az eredményt.

2009. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
holnap reggel cisnálok tesztet vagy tul korai?
2009. jan. 20. 18:59
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor az már az 5 nap késés lesz és szerintem annak ki kell mutatnia ha van babi a pocidban , drukkolok hogy + legyen a teszted.
2009. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
oksi holnap megirom,amugy szerinted mért lehet hogyy 3napja esténként felmegy a höm 37,2re 37,4re?:S
2009. jan. 20. 19:02
 7/13 anonim ***** válasza:
És reggelre leesik a hőd mert ha csak este megy fel az nem jó az jó ha felmegy de annak fent is kell maradnia de már egy hete kb hogy fent kéne hogy legyen az állandó ingadozás lehet hogy megfázás , ne hari de tesztet mindenképp csinálj.
2009. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nekem eddig reggelente 26 36,1volt ma ment fel elöször 36.6ra
2009. jan. 20. 19:05
 9/13 anonim ***** válasza:
erre sok okosat nem tudok írni mert tudni kéne hogy az előző ciklusaidban hogy változtak a hőid a peteéréskor és mensi jelentkezésekor egyaránt.
2009. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azabaj akkor még nemértem:(de smotnatol folyamtosan mérem,de ha nemvok babás szerinted ez a dudor mi lehet?
2009. jan. 20. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!