Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csüt.-re nem várom. Vasárnap...

Csüt.-re nem várom. Vasárnap este és hétfőn reggel volt egy kis hasszurka, azóta semmi, pedig máskor mensi előtt már kb. 4 nappal fájni szokott a hasam folyamatosan amíg meg nem jön.Lehet, hogy babás leszek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy! Én drukkolok neked!
2009. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lehetsz babás bár még ez korai,de én azt tanácsolom,hogy ha nem jön meg (a nem várt) utána várj még pár napot és utána csinálj egy tesztet.

Én is igy voltam nekem is hasszurka,mellfeszülés volt,a nem várt elött,és azóta van egy kis albérlőm,Pénteken teszteltem pozítivat:)


a nem várt után 9 nappal!!

Érdemes várni nahogy csalódás érjen!!

2009. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

drukkolok!!!!!!!!!Az előző voltam

mióta próbáloztok??

első baba lenne??

2009. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi a válaszokat aranyosak vagytok nagyon!

Igazából ez a 2. hónap próbálkozásunk és az első babára várunk nagyon!

2009. jan. 20. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:

szia az előző vagyok!!!

Nekem elsőre sikerült!!:)

szerintem nektek is hamarosan sikerülni fog!!!(20.7.)voltam

2009. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást. Nektek pedig gratulálok!!!

Úgy terveztem, ha nem jön meg a hétvégén se akkor hétfőn reggel tesztelek. Remélem sikerül!

2009. jan. 20. 20:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Megszeretném kérdezni, hogy te szedtél valami vitamint, vagy ilyesmit? Én eddig semmit.
2009. jan. 20. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!