Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a ciklusban kezdtem a...

Ebben a ciklusban kezdtem a hőmérőzést, először napokig folyamatosan 36,2 volt, utána 36,5, majd 36,6, most két reggel óta 36,8. Pár perce pedig kíváncsiságból megmértem és 37,2. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megfázva, nem vagyok beteg, de érzem, hogy szinte"tüzelek"! Középidős fájdalmat nem érzek. Ha nem esik le hőm akkor nincs is peteérés, vagy esetleg baba lehet?
2010. nov. 2. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Az hogy most mennyi a hőd semmit nem jelent, mert csak a reggeli, ébredés utáni hőmérséklet számít, napközben természetesen mindig magasabb. Amúgy peteérés után szokott feljebb menni a hő. Mindig azonos időben méred? Mert az is fontos. Hol tartasz most a ciklusodban?
2010. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen mindig ugyanakkor, ugyanúgy mérem, 20. napon vagyok, de nekem átlag 35 napos a ciklusom!
2010. nov. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!