Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam, de reggelre...

Mára nem vártam, de reggelre jelentkezett. Ilyenkor ti még szoktatok reménykedni? A hőm két tizedet esett. Már biztos nincs baba?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 08:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én igen, tudom, hogy butaság de még pár napig én is szoktam reménykedni, mindíg figyelem hátha elmúlik és nem erősödik be, aztán belátom hogy ennek nincs értelme, de nagyon nehéz nekem abban a pár napban.
2009. jan. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából egy a helyzetünk. Annyi, hogy nekem szombaton jött meg, és azóta volt időm túltenni magam a dolgon. Nekem is esett a hőm, 3 tizedet. Nálam nincs baba, és sajnálom, hogy nem tudlak bátorítani. Szerintem nagyon nagy valószínűséggel nincs baba. Nagyon sajnálom :-(((
2009. jan. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ha a hőm nem esett volna, TALÁN, akkor talán még reménykednék, de így... már úgy unom ezt a mindenhónapi játékot, kimerítő, hogy mindig nem várom, aztán mindig megjön, és lelkileg kiüt egy időre...
2009. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Tudom, csak gondoltam bizakodom, hátha valakinek sikerült ilyen háttérrel.
2009. jan. 21. 08:24
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Első hozzászóló:


Hát igen ezzel én is így vagyok mint az előttem szóló. Nekem volt olyan hónapom, hogy 37 fok felé ment a hőm, ilyen előtte sose volt. A mensturációm alatt is 37 fok maradt ez táplálta bennem a reményt és hát csak a mensi után 2 nappal ment le a hőm, így becsapott a testem!!

2009. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Tudom hülyén hangzik, meg sokan azt mondanák, hogy bebeszélem magamnak. Tudom, hogy terhes voltam. Sajnos a múlt hónapban is elment egy, meg most is. Mikor a kisfiammal terhes voltam, azt is megéreztem a fogantatás pillanatától. Most meg már lassan 20 hónapos. Ezért is nehezebb teherbe esnem. (14 kg, az emelgetés, szaladgálás utána) Ezért vagyok szomorú. De ugye azt mondják, ha elmegy nem lett volna egészséges, hogy ne bánjuk. Csak nehéz.
2009. jan. 21. 08:34
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
8:11-es vagyok: Ti (kérdező és másik válaszoló is) mióta próbálkoztok? És mit csináltok, úgy értem, kezelés, stb? Vannak-e terhességi tüneteitek menzi előtt? mert én azt hittem, terhes vagyok, csak aztán megjött. És amint a másik válaszoló is mondta, engem is becsapott a testem, és nem is csak a hőt illetően! Nagyon lehangoló... én amúgy folsavat és E-vitamint szedek, meg teázom. és mi 9 hónapja próbálkozunk. És a hétem megyek orvoshoz.
2009. jan. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nekünk ez a második hónap, előtte nem lehetett, augusztusban és októberben volt két műtétem nőgyógyászati, eddig nem lehetett próbálkozni. Csak az bánt, hogy nem tudtam megtartani egyik babámat sem. Bár mondjuk amíg nem múlik el, addig még reménykedem a második babában, meglátom mennyire lesz meg. Sajnos az előző hónapban menzi előtt ment el két nappal, és utána nem is volt meg csak 1 napig (5 napig szokott tartani). Csodálkoztam is, de azóta azért csináltam két tesztet, hátha mégis, de negatív lett. Most is csak abba bízom, hogy nem lesz csak 1 napig meg és hátha mégis megmaradt. De ez már csak egy halvány remény. Én nem szedek semmit. Október végétől egy hónapig szedtem Elevitet, hogy feltöltsem a szervezetem.
2009. jan. 21. 08:44
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék. Mi több mint egy éve próbáljuk a babát. És a mostani mensim egy napos volt és szinte csak maszat. Jöttek a tünetek minden. A hőm azonban leesett.:( Tegnap voltam orvosnál azt mondta biztos nincs baba mert vékony a nyálkahártyám. Én mégis úgy érzem(ez az első ilyen hónap hogy szinte biztosra veszem), főleg a mensi után. Pedig ha ő mondta biztos nincs.:(

Nagyon rossz. Főleg a váróban ülni a sok(nálam majd 10 évvel fiatalabb kismama között)...


Sok sikert mindenkinek a következő hónapra.

2009. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem tudok csak hanyatt aludni (vagyis csak próbálkozom, mert mindig hason alvó voltam). Szédülök, megkívánok dolgokat. Pl. a mostani hónapban az elmúlt napban 4 napig csak palacsintát sütöttem és ettem. De még most is kívánom. Tegnap reggel is farkas éhes voltam, de miután megcsináltam a kaját elment az étvágyam.
2009. jan. 21. 08:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!