Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit érzett az esetleges...

Ki mit érzett az esetleges beágyazódás, és a nem várt menszi között akinek sikrült a baba?

Figyelt kérdés
1hét múlva nem várom
2009. jan. 21. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A hőmérsékletem a pé utáni 9-10.napon leesett 2-3 tized fokkal. Ekkor volt egy pici émelygésem és hányingerem. Az érdekes az volt, hogy nem reggel, hanem délután. Kívánós egyáltalán nem voltam, de nem is undorodtam semmitől. A cicim sem feszült.

Most "már" 5 hetes vagyok, és csak annyit érzek, hogy néha fájdogál, feszül a hasam alja.

Másoknak biztos más, vagy erősebb tüneteik lehetnek, mert nekem az első terhességemnél még ennyi tünetem sem volt.

Remélem tudtam segíteni.

Drukkolok, hogy sikerüljön a baba!!!:)

2009. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia én is egy hét mulva nem várom , te érzel valamit mert én szinte semmit!!! Azért majd ird meg te is az eredményt mi lett , igérem énis megirom neked!!!
2009. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia(sztok)

Most 17hetes terhes vagyok, tapasztalatot írok le:

Mikor a picike megfogant semmit sem éreztem, pörögtem úgy ahogy előtte, semmim sem fáj, nem mértem a hőm, ezt nem tudom mondani változott e, tényleg olyan volt az életem mint baba nélkül.

Azt tudom, hogy a nemvárt napján éreztem, hogy itt LEHET baba van, de csak másnap tudatosult.

SOKSOKSOK fehér folyás... Ennyi.

Én így éltem meg az első heteket.

Nektek kitartást:)

2009. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A férjemmel való együttlétünk után 3 nappal azt vettem észre, hogy lett egy csíknyi háj a hasamon. (nagyon vékony voltam). A nem várt előtt pár nappal nagyon sok teljesen fehér színű folyásom lett. Olyan sok volt, hogy mindig rohantam a WC-re, hogy megnézzem, megjött-e a havim. De nem jött meg. :-)
2009. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én fehér folyást egyik terhességemnél sem tapasztaltam. Beágyazódáskor viszont mindkétszer kluttyogott hangosan a hasam és a nem várt körül pedig akkorát nőtt a hasam, hogy a nadrág érezhetően szűkebb lett rám. Ebből a két körülményből simán tudtam, hogy terhes vagyok. A hőm csak a nem várt utáni napokban ment fel 36.8-37 fokig, úgyhogy erre nem adtam, a mellem is ekkor kezdett oldalt nyomásra érzékeny lenni. A másodiknál fémes ízt is éreztem, mielőtt megjött volna.
2009. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem annyi a tünetetem hogy naponta többször olyan érzésem van az alhasamban mintha meg akarna jönni,nekem is van fehér folyásom,de csak kevés meg a mellbimbóm érzékeny
2009. jan. 21. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
én 30-ára nem várom,és nekem is sok fehér folyásom van,és fáj a mellem,hasam.
2009. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!