Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzed hogy terhes vagy de az...

Érzed hogy terhes vagy de az első teszt-, igaz nem reggeli vizeletből.2 napja csak barnázgatok mikor teszteljek ujra?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Nekem pénteken volt egy napos barnázás, kedden negatív lett a teszt, és most várok. Ma van a 39. napom. Nem tudom mokor kéne megjönnie, mert múltkor 38, előtte meg 28 napos ciklusom volt. Vanmás tüneted? Szoktál mensi előtt barnázgatni? És a legfontosabb: késik?
2009. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. ugy görcsöl a hasam mintha megjönne és csak barnázok de kevesett, melleim fájnak és nagyon kívánom az édességet. 20-án kellett volna megjönni helyette ez a barna volt és ma is. höm.37-36,9 között. Nem tudom mikor teszteljek ujra? neked?
2009. jan. 21. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, akinek a menszi első napjától számított 1 hétre rá mutatta ki a teszt! Próbáljatok esetleg vm érzékenyebbet!
2009. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam a terhességi teszt kétszer negatív lett, de tudtam, hogy terhes vagyok, mert majd elaludtam ülve, és olyan fájdalmaim voltak, mint mikor megjönni készül. A harmadik teszt pozitív is lett!

Holnap három hónapos az én kis törpém! :)

2009. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Ma már a 40. napnál tartok, és semmi. Se barna, se mensi. tesztet még nem merek csinálni. Figyu, ha nem jön meg rendesen, akkor teszt! Remélem baba lesz nálad! Ha kiderül vmi, írj!
2009. jan. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!