Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló miatti hormonzav...

Fogamzásgátló miatti hormonzavar vagy terhesség?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló tablettát 10 évig szedtem, most hagytam abba, azóta ez az első honapom. Masodikan jott meg az utolso mensesem, elotte meg szedtem. 7.-én már szeretkeztünk a párommal, és rá két napra megduzzadt a mellem, azóta folyamatosan gyomorégésem van, sokszor émelygek, szédülök, többet eszek, a mellbimbóm besötétedett, körülöttem az udvarán pedig fehér kiemelkedő mirigyek vannak. Hangulatingadozásaim vannak, egyik pillanatban sírok a masikban nevetek, szo szerint. De a teszt megis negativ lett. Novynettet szedtem, lehetnek ezek az abbahagyásának a tünetei, vagy csak korán csináltam tesztet. Én úgy érzem terhes vagyok. Csak a menstruáció kimaradása után biztosak a tesztek? Mert nekem ez az utolsó óta csak a 25. nap. Lehetek terhes?
2007. máj. 26. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
71%

10 év után szerintem legalább 1 évet várj a babával, hogy a szervezetedből teljesen kiürüljön a tabletta.

A tünetek szerintem a gyógyszer hireteln nem szedése miatt jelentkeznek. Szerinte mindenképpen keresd fel az orvosod!

2007. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!