Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett terhessé...

Fogamzásgátló mellett terhesség? Tünetek, de mégis van menstruáció?

Figyelt kérdés

Mostanában kb egy hete magasabb a hőmérsékletem. 36, 7-37,2 ig kb. Ugyanebben az időben, folyamatosan úgy érzem, mintha meg fog jönni. Fáj a derekam is. DE gyógyszert szedek! fogamzásgátlót! Van hogy a vacsorát még jóízűen eszem, fél óra múlva már rá se bírok nézni és undorodom a szagától is. egész nap kakaós édes kalácsot ennék vajasan jó sósan.

Úgy érzem hogy menstruálni fogok, de még van vissza kb fél havi gyógyszerem is, tehát még gyógyszerszünet sem aktuális. Ezenkívül még folyamatos hangulat változásaim vannak. egyik pillanatban a világ legboldogabb embere vagyok utána meg sírni tudnék. olvastam, hogy mással is előfordult már hogy gyógyszer mellett terhes lett. a hasam is köldöktől lefele érzem.és köldöktől lefele megnőtt.szemből hátulról nem látszik semmi súlyfelesleg, oldalról viszont kifejezetten úgy nézek ki mint aki terhes. képeken nézegettem kb mint egy 10 hetes.most jelentkeztek tünetek.eddig mindig volt "menstruáció" de mintha az utóbbi időben sűrűbb és barnás lett volna. és csak 2-3 napig. mostanában sűrűbb átlátszó folyásom is van.lehetek terhes? ha igen, most már tesztelhetek is? attól hogy negatív lesz, attól még előfordulhat terhesség?


2010. aug. 8. 16:59
 1/8 A kérdező kommentje:
még mindig én vagyok. azt kihagytam hogy folyamatosan pisilnem kell:S és nem csak inger ez, hanem tényleg folyamatosan wc-re járok:S
2010. aug. 8. 17:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszer ellett estem teherbe. Tüneteim nem voltak, csupán aluszékonyabb voltam a szokottnál, de én betudtam a karácsony-újév utáni rohanásnak, buliknak, meg egy egyiptomi útnak. A mensim az első 2 hónapban megjött, igaz, csupán 3 napra, de a színe ugyanolyan volt, mint máskor. Az, hogy babát várok, a 9. héten derült ki egy rutin nőgyógyászati vizsgálaton. Én a hőmet nem méregettem, mert nem volt tervben a baba (mondjuk, máskor se), így azt nem tudom. Az émelygés, reggeli hányinger is csak másnaptól jelentkezett... érdekes az emberi agy! Csinálj tesztet, az lehet, hogy kimutatja vagy menj el dokihoz, csináljon uh-t, hátha abból okosabb leszel!
2010. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen fáradékony is vagyok. itt volt a hétvége teli programokkal, de inkább ki se mozdultam és csak fetrengtem egész hétvégén a kanapén. hát lehet hétfőn veszek egy tesztet. köszi
2010. aug. 8. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg létszi hogy mi lett a teszt eredménye :) Én is ilyesmi szituban járok:)
2010. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megint a kérdező vagyok... hát teszteltem ma, de negatív lett... de mostanában ilyen teljesen átlátszó sűrű folyásom van, és tegnap egyszer mikor wcre mentem töröltem meg magam, és kijött belőlem valami nyálkás izé, 1 csepp vérrel keveredve (bocsi de nem tudom hogy megfogalmazni) lehet tesztelek később is egyet. mert olvastam, hogy ez lehet a beágyazódás jele is... akkor viszont még lehet hogy korai volt. tegnap is volt hányingerem. lehet hamarabb kezdtem érezni vmit? jövő héten fogy el a bogyó, utána tesztelek mégegyet hátha..én nagyon szeretnék már babát, de a párom mondta hogy próbálkozzunk jövőre. ő is akarja, de ha korábban jönne, sztem nem lenne gond:)
2010. aug. 10. 09:35
 6/8 A kérdező kommentje:

11:38asnak!

neked mik a tüneteid? te is gyógyszert szedsz meg ilyenek?

2010. aug. 10. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

:38-as vagyok.

Én is gyógyszert szedek, de tablettázás közepén volt egy kis rózsaszínes folyás,azt hittem meg fog jönni,fel is hívtam gyors a dokit,de mondta szedjem tovább a gyógyszert. Utána a mensim a szokásos 5nap helyett 2 nap lett de nagyon gyengén. Most pedig néha hasfájás meg édességkívánás. De hétvégén tabi szünet, nem tesztelek addig, nem áltatom magam.

2010. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
majd írd meg légyszi, hogy mi lett az eredmény! nekem majd köv csütörtökön kezdődik a tabletta szünet...
2010. aug. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!