Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene megjönnie, már...

Ma kellene megjönnie, már másfél hete feszülnek a melleim, fáj a bimbóm, pattanásosodok. A tegnapi együttlétkor belehasított a fájdalom a jobb oldalamba, lent. Terhesség miatt lehetett?

Figyelt kérdés
Hátrahajló petefészkem van, és már próbálkozunk a babán egy ideje. Mostanában őrült álmosság gyötör, 3napig fura színtelen folyadék jött belőlem...Reménykedhetek?
2008. jan. 18. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem lehet baba a dologban, de vegyél egy tesztet, és pl holnap, a reggeli első vizeletből csináld meg! Ha + gratula, irány a doki! :)) Ha negatív, nem szabad elkeseredni, mert lehet, hogy még nem elég a HCG szint a szervezetedben, s ezért nem mutatja ki a terhességet. Akkor vegyél rá pár nap múlva egy másik tesztet, és azt is csináld meg! Sok sikert! :))
2008. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tüneteim voltak,és teszteltem,+ lett!Másnap akkor is +!Tesztelj te is!Hát ha már kimutatja!
2008. jan. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenféle képpen tesztelj!!! Nekem már mensi elmaradása előtt kimutatta a babát!:-) Az alig látható halvány csíknak is nyugodtan örülhetsz! De azért inkább kettőt is csinálj, ha pozitív lesz. Ha negatív lesz, de két három nap múlva se jön meg, akkor ismételd meg a tesztelést. Sok sikert!!!! 6 hetes kismama
2008. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!