Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok. Kb másfél...

24 hetes vagyok. Kb másfél hete nagyon fáj (járás közben) a bal combom belső része. Mitől van ez? Egyre erősebb a fájdalom és mostmár a szeméremcsontom is fáj.

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nőgyógyásztól kérj javallatot, ő fogja tudni, mi ez és beutalót is kapsz, ha továbbküld szakorvoshoz.

Elég korán kezdődik ez nálad 24 hetesen.

Én 27 vagyok, nekem a kezem szokott lerobbanni, görcsölni, zsibbadni, kálciumot és magnéziumot szedek - illetve iszom rá - most ha nem javul, én is visszamegyek vele és valszeg beutal a neurológushoz.

2010. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reméljük azért nem olyan súlyos a dolog.

Nekem is kb. ekkor kezdődött és terhesség utolsó heteiben már néha össze is csuklott a lábam a fájdalomtól, de nem lett semmi bajom, szülés után pedig azonnal elmúlik. Szóval ez lehet a terhesség velejárója is.

Ha nagyon fáj, és súlyosbodik, akkor persze kérdezd meg a dokidat!

2010. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt igy és van is 11hetes vagyok és van egy 20hós fiam is,több mint valószinű hogy a medencéd ahogy tágul és rendezödik a pocaklakó helye az fáj +az időjárásváltozás csak rátesz!ez persze csak az én elgondolásom
2010. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!