Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak hogy legyen...

Mit csináljak hogy legyen peteérésem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott?
2010. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz és megnéz kideriti vagy itt a neten nézz utánna mert vannak teák amiket lehet inni de nem tudom fejből melyiket. Bár a saját szakállamra nem innám doki tudta nélkül.
2010. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz és írass fel Clostylbegitet,vagy igyál gyógyteákat.
2010. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csinált vérvételt és pco-s vagyok laparoszkopiás műtétet akar de én nem merem megcsináltatni.
2010. dec. 16. 14:12
 5/13 A kérdező kommentje:

2 eredményem nem volt jo a 21-dik napon

a progesteron 1.68 volt

testosteron 2,37

ezek a nem jok

2010. dec. 16. 14:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes a lapart megcsináltatnod,veszteni nem vesztel vele semmit,és legalább megtudod azt is ,hogy a petevezetéked átjárható e,és eltávolítják a cisztákat.Nekem most volt laparom 3 hete nem vészes hidd el.
2010. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi utolsó és neked sok cisztád volt? A menzid meg volt rendesen? mert az nekem meg van.
2010. dec. 16. 14:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pco-s nem amiatt kellett a lapar,hanem azért mert minden vizsgálatom megvolt már és ezidáig minden rendben van,ez hiányzott hozzá.Kiderült minden oké itt is.A páromnak is jók az eredményei.Most egy clostis kúrám van,majd meglátjuk mi lesz.Mi egyébként ebben a hónapban 24. hónapja próbálkozunk,és hiába oké minden mégis várat magára a pici.Ti mióta próbálkoztok?
2010. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy csináltasd meg a lapart. Nekem tavaly ősszel volt, tényleg ki lehet bírni. Nem PCO miatt, hanem nálam is az volt, mint az előttem írónak, hogy régóta próbálkozunk és nincs babánk még mindig és nem találták az okát. Nálam endometriózist találtak, de a petevezetők szerencsére átjárhatóak. Azóta lombikkal próbálkozunk. Peteérésre szedhetsz barátcserje kapszulát. Vagy ihatsz gyógyteákat. A ciklus első felében cickafarkot, a másodikban pedig palástfüvet ajánlanak. Szerintem előbb érdemes előbb a gyógyteákat kipróbálni, mint hormont (clostibegyt) szedni. Sokaknak segített.
2010. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
1 éve várunk a babára és a ciszták miatt akarja a dokim a lapart
2010. dec. 16. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!