Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy OVU után 8nappal...

Létezik, hogy OVU után 8nappal halvány pozitív legyen a GABRIEL tesztem? Most csináltam, második pisiből és múlt hét kedden volt peteérésem.

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Háááát! Őszintén? Én nagyon korainak tartom. Ráadásul nekem a Gabriel lett utoljára látható pozi. Akkor már az összes pár száz forintos teszten normálisan látható volt, a Gabrielen, meg csak nagyítóval!

De szurkolok! Holnap csinálj reggeliből!

2011. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont a Gabriel volt az, ami a leghamarabb halvány pozi lett (nemvárt előtt 2 nappal).
2011. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont a gabriel volt az a teszt ami szellemcsíkos volt... mindenki azt írta itt az oldalon, hogy halvány pozi, de akkor nem lett baba! Kétszer is ugyanolyan szellemcsíkos lett ez a teszt!
2011. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Gabriel nekem csak későn mutatta ki a babót, a vizeletsugaras tesztek pedig korábban.

Várj néhány napot, próbáld újra és ha akkor is látszik, az már tuti pozitív! Tudom, ilyenkor nehéz várni...


Biztos nem korábban volt az ovud?

2011. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sziasztok.Biztosan kedden volt az ovum.Ma nagyon erős mesiféle görcseim vannak,húzódik a hasam,sűrűn pisilek.Tegnap ez még enyhébb volt,de ma nagyon intenzív.és ugyebár még majdnem egy hét van a mesimig...ilyenkor még nem igazán szoktam érezni semmit sem.remélem,hogy terhes vagyok.egyébként clostyt szedtem hónapokon át,ez volt az eslő szünetes hónapom és spontán volt peteérésem,igaz,hogy kemény fogyókúrán vagyok az orvos javaslatára....már lassan 2éve nem jön a baba
2011. aug. 3. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Gabriel 4!! nappal a mensi előtt kimutatta és láthatóan, nem kellett hunyorogni. Az elmaradt mensi napján pedig már nagyon erős 2.-ik csík volt. Tehát nem kizárt, hogy kimutatta.
2011. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!