Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhnyakam megöli a spermákat...

A méhnyakam megöli a spermákat, immunanyagot termelek ellenük, mennyi az esély, hogy inszeminációval sikerül?

Figyelt kérdés

Van-e itt olyan akinek ez a problémája és inszemmel megoldódott?

A tegnap volt az első inszemem,a férjem eredményei és az enyémek is kitünőek.


2010. dec. 16. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek ugyanez volt a problémája,de kis segítséggel elég hamar teherbe tudott esni.Remélem neked is sikerülni fog!
2010. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy az esély, mert így akadálytalanul jutnak fel a hímivarsejtek. Drukkolok ezerrel!
2010. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :-))
2010. dec. 17. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, bocs én csak kérdezni szeretnék, hogy hogy derült ki ez a problémád?Milyen vizsgálattal?
2010. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia. Legelőször én néztem meg mikroszkóppal, majd mikor láttam, hogy nem élnek a spermák a hüvelyemben egy órával az együttlét után, akkor mentem orvoshoz és egy post coitalis teszt PCT, vizsgálattal ő is igazolta. Ugyanugy peteérés környékén mintát vett a mehnyak nyákjából és megnézték mikroszkóp alatt.
2010. dec. 19. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!