Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos anyukák! Mennyit...

Lombikos anyukák! Mennyit vártatok a testvér érkezésére? Mennyivel volt könnyebb-nehezebb a második babára várva a procedúra, mint az elsőnél?

Figyelt kérdés

Akinek első babája lombikprogrammal született és szeretne testvért vagy már van is, annak a tapasztalataira lennék kíváncsi.

Nekünk a 4.lombik próbálkozás volt sikeres, a kislányom 2 éves és szeretnénk testvért. Nekem nagyon nehezen találták el a hormon adagokat,folyton rosszul voltam,szerencsére az utolsó beavatkozásnál sikeres lett:))) Nagyon szeretnék testvért,de kicsit félek,hogy milyen lesz,kisgyerekkel végig csinálni és csak remélni tudom,hogy 2X már nem kell olyan sok évet várni a sikerre.

Jó lenne,hasonló történeteket hallani,ha lenne kedvetek megosztani.


2010. dec. 16. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk egy baráti pár sok év próbálkozás után lombik mellett döntöttek.

A baba érkezése után nem védekeztek, mondván úgyse jött össze természetes úton, ha meg mégis, szeretettel várják.

A két gyerek között 15 hónap van.

Állítólag a szülés a legjobb gyógymód.

Sok szerencsét!

2010. dec. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az ikreimmel a második lombikra sikerült teherbe esnem. (sajna ők nem maradtak meg). 1 év után rögtön elsőre sikerült a kisfiammal teherbe esni lombikkal. Sőt ugyanazt a hormonadagot kaptam, mint az ikreknél, mégis sokkal jobb eredményekkel "végeztem." Az ikrek esetében 3 használható embrióm volt, amit be is ültettek. A kisfiamnál már 8 sejtem termékenyült meg...
2010. dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ismerősöm volt így, hogy az első baba a 3. lombikra, tesóka meg jött az első után spontán a 6. hónapban, szoptatás alatt.....úgy tervezték hogy majd lassan megint mennek "babát kérni", de már ott volt a pocaklakó! sok sikert, tudod ha az ember nem stresszel annyira csodák történnek!
2010. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ezek a történteket,amit arról szólnak,hogy a 2. baba spontán jött össze,engem már nem tud megnyugtatni:)....mivel a kislányom 2 éves és nem védekezünk,de mégsem jön a testvér. Ráadásul orvosilag is indokolt a lombik. Többet pedig nem szeretnék várni,mert elmúltam 35:(

Ha van hasonló történet szívesen olvasnám.

2010. dec. 19. 19:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Senki nincs itt,akinek 2. babája is lombikprogram segítségével született???
2011. febr. 20. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Van valami fejlemény tesó-ügyben?

Ha igen, megosztanád a tapasztalatodat?

Mi is hasonló cipőben járunk.


Köszönöm!

2013. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék. Mi is hasonló cipőben járunk.
2014. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!