Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 és fél millió megtisztított...

2 és fél millió megtisztított spermaszám! Nektek mennyivel sikerült az inszemináció?

Figyelt kérdés
Nem nagyon bíztattak minket az eredmény miatt. azt mondták legalább 5 milliónak kellene lenni, viszont pénteken és hétfőn is csinálta egy inszemet. Ha megnézzük 2X2és fél millió az már öt millió. szerintetek reménykedhetek még?
2011. szept. 24. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

:(

Nekünk 2 milliónál nem is vállalták,hanem lombikra küldtek.

Nem mentünk!És 5 év után spontán megfogant a lányunk!!!


A reményt soha nem szabad feladni!!!!!!!! :)

2011. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is a lombikot javasolták ha ez nem sikerül, csak azt nem értem, hogy miért csinálták meg az inszemet, hisz látták az andrológiai leleten, hogy ennyi a spermaszáma a férjemnek.
2011. szept. 24. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, és nekünk azt mondta a prof, hogy azért próbáljuk meg, mert ha mégis összejön így, amire azért megvan az esély, ha kicsi is, akkor sokkal kisebb hormonális beavatkozással megoldódik a teherbeesés... :)
2011. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nálunk spermaszámot csak a jövőhéten néznek, én nálam minden rendben, és azt mondta a doki, hogy a következő 3 hónapban próbájunk inszemet és csak utána lombikot, hogy legyen meg a fokozatosság!

Persze azt is mondta hogy ha nagyon akarjuk rögtön a babát akkor menjünk lombikra, mert az átlagos inszem sikerességi ráta 15 % náluk ugyan Budapesten kimagasló 18 % de azért ez össze sem hasonlítható a lombikkal ahol a sikerességi ráta 45-50% ... Hát én azért az inszem mellett döntöttem spontán ciklusban, gyógyszer nélkül hiszen minden hónapban szép tüszőim nőnek normálisan is.

Tehát ezeket azért írtam le mert ezek a százalékok akkor érvényesek ha minden kritérium tökéletes beleértve a spermaszámot is, tehát ha valami nem jó az még rontja az esélyeket, szóval itt tényleg csak az a kérdés hogy mennyire ér rá nálatok a projekt.

(Mi 2 és fél éve próbálkozunk)

2011. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Én tudok olyat, akinek még ennél kevesebbel is sikerült. Hova jártok? Milyen amúgy a férjed spermaképe (mozgás, morfológia, koncentráció)? Mihamarabbi babásodát kívánok!

2011. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sikerült végül ?
2011. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem! :(
2011. okt. 23. 15:45
 8/8 anonim ***** válasza:
:( :( Annyira sajnálom.... :(
2011. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!