Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra (21-re) nem vártam,...

Tegnapra (21-re) nem vártam, nem is jött, de a ma reggeli lily teszt negatív. Hamar csináltam? Vagy tényleg nincs baba? Mindig pontosan jött eddig. Viszont már 4. napja érzem, hogy meg akar jönni. DE azért reménykedhetek még a babában?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hamar csináltad, várj még pár napot!
2009. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
szerintem is korai volt még, ja és szerintem más tesztett vegyél, nekem negatívat mutatott amikor már 11 hetes terhes voltam
2009. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem másnap mutatta a lily teszt a terhességem eléggé erőssen,

lehet kicsit korán teszteltél.

17hetes kismama

2009. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A hasam olyan furcsán érzem, nem kimondottan görcsöl, hanem úgy "zsiborog". És hol jobban, hol kevésbé. A cicim is fáj nagyon-nagyon 4 napja. Voltatok már így? És ha igen, lett belőle baba?
2009. jan. 22. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első babánál igen így éreztem, sajnos őt elvesztettem, nem akart minket (már nagyocska volt:()

A második picikével csak a késés mutatta, hogy babás vagyok, másnap biztos lett.

17heteske:)

2009. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!