Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy csak stressz lehet?

Baba vagy csak stressz lehet?

Figyelt kérdés

A kívánós érzésem elmúlt,de minden más "panaszom" maradt.

Baba lehet vagy a sok stressz miatt lehet ez?

Már egyszer voltam terhes akkor is hányinger meg szédülés meg fehér krémes folyás,de akkor fájt a mellem, szurkálós érzésem volt lent és nem is volt menstruációm.

Ti mire gondoltok?

Tudom menjek orvoshoz,de érdekelne hogy ti mit gondoltok!

Főleg hogy ezek a tünetek vannak,rendes menstruáció mellett.


2010. dec. 18. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha baba, akkor a terhesteszt kimutatja. Ilyen egyszerű.
2010. dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Írtam,h negatív lett.

Amikor először voltam terhes akkor negatív volt még az 5. héten is és csak a 7. héten volt halványan pozitív!

Azért tettem fel a kérdést,h érdemes-e tesztelni a tünetek alapján,mivel normális volt a menzesz előző hónapban!

2010. dec. 19. 00:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Elolvastam kétszer is a kérdésedet, de nincs benne, hogy teszteltél, és negatív lett.


Én most a második babával akkor estem teherbe, amikor menszesz-szerű vérzésem volt. Utólag, az UH vizsgálat adatai, a babaméretek alapján jött ez ki. Szóval miközben azt hittem, hogy épp menstruálok (tampon meg minden), a baba már kezdett beágyazódni. menszesz után megint elkezdtem mérni a hőmet, és kisült, hogy magas az ébedési hőm. Két hétni magas ébredési hő után mertem tesztelni, és pozitív lett. Tünet nincs, hála Istennek. :-)


Nem tudom, a múltkor nálad hogy volt, mikor fogant a babád, de fogantatás után két héttel a teszt már kimutatja a HCG hormont.

2010. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat...tényleg nincs ott,mert máshogy akartam fogalmazni,de akkor véletlenül ezt küldtem el!

Köszönöm a válaszokat!


Nem én tettem fel múltkor a kérdést :)


Mérnék én is hőt,de beteg vagyok és így kicsit nehezebb! :)

2010. dec. 19. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!