Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A munkahelyemen nagyon sok...

A munkahelyemen nagyon sok stressz és idegeskedés ér. Emiatt nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés
8 hónapja próbálkozunk és csak erre tudok gondolni. Sajnos nincs lehetőségem munkahelyet változtatni. Mindent megpróbáltam, hogy nyugodt tudjak maradni, de nap mint nap nagyon sok stressz ér... :-((
2008. aug. 14. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, a stressz sajnos nagyon rossz tényező.

Kivizsgáláson voltatok már?

2008. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 dokinál voltam és csak az alapvető vizsgálatokat végezték el mert még nem próbálkozunk 1 éve... :-(
2008. aug. 14. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Orvos szerint mindketten egészségesek vagytok?

Sajnos a stressz tényleg nagyon befolyásolhatja a fogantatást, de nem csak nálad, a párodnál is! Törekedjetek arra, hogy a gondokat hagyjátok a munkahelyeteken (tudom, könnyű mondani). A párod is mindent megtesz, hogy egészséges spermák legyenek?

De könnyen előfordulhat, hogy tényleg csak idő kérdése (nálam így volt).

Fontos, hogy ne görcsöljetek rajta, ne azért legyetek együtt, hogy na akkor most, hanem azért, mert jól esik. Ne gondoljatok rá mindig, tereljétek valamivel a figyelmeteket (nálam ez is sikeresen bevált).

Ezek csak kipróbált tippek..., de szorítok, hogy nektek is teljesüljön a vágyatok!

28 hetes pocakos

2008. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem befolyásolhatja,ha magamból indulok ki!Nekem is nagyon stresszes volt a munkám,sőt a főnökömék is állandóan ordibáltak veszekedtek velünk,szinte hetente sírásig kiborítottak,nagyon kikészültem!Minden nap stresszes volt!Odáig jutottam sajnos,hogy pánikbeteg lettem!(antidepi,nyugtató stb.)Nekem se volt más lehetőségem,így tűrtem,mert a pénz az kellett!1.5 évig próbálkoztunk férjemmel,de nem sikerült a baba!Elegem lett,és végül ott hagytam őket!2-3 hónap alatt rendeződött a betegségem,és láss csodát a 4. hónapban beköltözött a pocakomba a kisbabám!(azóta kopp-kopp-kop,még gyógyszerre se szorulok),teljesen jól érzem magam!Én hiszem,hogy a stressz az nagyban befolyásolja,hogy jön-e a baba!

Sok sikert nektek!Drukkolok!

23 hetes kismamó

2008. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez mr a 3. hónap hogy késik a mensim és utána erős vérzésem van ami nagy féjdalommal jár. Szerintem az idegesség miatt nem tud beágyazódni, pedig iszom a palástfüvet is...
2008. aug. 14. 10:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi káros szenvedélyünk nincs, még csak nem is kávézunk...
2008. aug. 14. 10:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakozom az előttem szólóhoz,sajnos én is odáig jutottam a munkahelyem miatt,hogy szorongásos depresszió lett a vége,amire gyógyszert kaptam.Az én munkahelyem is hasonló lehetett a tiédhez,a férjem 1,5 éve szinte "könyörgött",hogy hagyjam ott.Mivel a pénz miatt én is aggódtam(lakáshitel) nem akartam lépni,de a múlt hónapban azt mondtam,mindegy mi lesz felmondok,ettől bármi jobb.Hozzátok hasonlóan mi is 8 hónapja próbálkozunk,áprilisban volt egy vetélésem,valószínű az ideg miatt.Egy hónapja sem vagyok itthon,és teljesen megnyugodtam,végre tudok "mosolyogni". Most pedig nagyon reménykedek így a 37. napon....Javaslom,ha megteheted hagyd ott a munkahelyet,mert csak rosszabb lesz.Találsz másikat,csak az nem talál aki nem akar.Én is nagyon féltem ,mégis 3 hét után találtam munkát.Ne várd meg,hogy gyógyszerekhez kelljen nyúlnod! Sok szerencsét!
2008. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A stressz bizony befolyásolhatja!

Én akkor estem teherbe, mikor a főnökasszonyom szabadságon volt:-)

2008. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!