Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt hozhat eredmén...

Ovulációs teszt hozhat eredményt? Segített már valakinek hosszú, sikertelen próbálkozás után? Tapasztalatok!

Figyelt kérdés
Májusban missed-ab-om volt,azóta sajnos nem sikerült teherbe esnem! 28 napos rendszeres ciklusaim vannak! Most ebben bízok!
2009. jan. 22. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált az ovuteszt, 5 db-os, de kíváncsiságból ált. mind az 5-öt el is használom, pedig szerintem egy jól kiszámítható ciklusnál akár 2 hónapig is elég lehet! Az eredmény jól értelmezhető, legalábbis nálam, itt a fórumon biztos találsz olyat is,a kinek nem így volt. Próbáld ki és meglátod!

Babát ennek ellenére még nem várok, de sajnos nem is tudtunk mindig úgy együtt lenni, ahogy a teszt szerint kellett volna.

Jó dolog még a hőmérőzés is, de én elég beteges vagyok, láz, stb, így nehezen értelmezhető.

2009. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, nekem februárban volt missed-ab-om és nekem sem sikerül azóta teherbe esnem. Az ovu teszt sem sokat segített mindíg halvány csíkos volt, pedig 1 hónapot végig, a másikat 10 napig mértem (mondanom sem kell, hogy egy csomó pénzt költöttem rá "feleslegesen"). Most a hőmet mérem, de az sem állandó, pici ingadozás mindíg van és ovulációs mikroszkópot is beszereztem 1 hete. Nem tudom mit csináljak annyira szeretnék már kisbabát :( Lehet, hogy ez gátol a teherbeesésben, esetleg nem igazán tudom feldolgozni a vetélésem?? Annyi minden kavarog bennem... Szóval ha van valakinek vmi jó ötlete én is szívesen fogadnám!! Sok sikert a babucihoz ,tiszta szívemből kívánom :))
2009. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a [link] -ről rendeltem az ovulációs tesztet (csíkot) meg terhességi tesztet is. Megbízható teljesen. Egy évig vártuk (mert volt gond mindkettőnkkel), de most már 17 hetesek vagyunk :)
2009. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!