Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphastont szedők, ma vagyok...

Duphastont szedők, ma vagyok az 5. gyógyszer nélküli napon. Az orvoson szerint 2-5nap között kell megjöjjön, de még semmi. Ez a ciklus 31. napja. Tapasztalatok érdekelnek. Teszt negativ, lehet csak korai volt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia, nem törvény szerű, hogy már másnap megjöjjön, van amikor kell 2-3 nap is. Ez egyénenként változó.
2010. dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ja bocsi most látom 5-dik napnál vagy... Hát akkor passz. Mennyit kellett szedni ?
2010. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
14-25napig napi 2x1et szedtem,3-8 napig Clostit. 12napon volt UH 22mm tüszővel.
2010. dec. 8. 09:58
 4/17 Manka68 ***** válasza:

Szia!

De miért kellett abbahagynod a duphastont? Azt elvileg akkor kell abbahagyni, ha már tuti nincs baba. Tehát, amíg a menses meg nem jön, addig szedni kell, akkor is, ha negatív a teszt, mivel lehet, hogy csak később mutatja ki! A negatív tesztet a 25-ik napon csináltad? Mert az még nagyon korai, ha 28 napos ciklusaid vannak.

Tesztelj újra, ha még mindig nega, akkor menj el vérvételre, azzal tutira meg tudják mondani, van-e baba, vagy nincs. Ha babás vagy, és abbahagyod csak úgy hirtelen a szedését, attól vérezgethetsz is, ami nem annyira jó.

Szóval tesztelj, és írd meg, mi lett az eredmény! Drukkolok!

2010. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Orvosi utasításra hagytam abba a gyógyszert,a zt mondta ha baba van úgysem jön meg.A tesztem ma is negatív volt.

Vérvételre hova lehet menni?Orvosom sohase ajánlotta...

2010. dec. 8. 10:33
 6/17 Manka68 ***** válasza:

Én a mensmentisben voltam, Budapesten. Párezer forint volt BHCG-t és progeszteron-t néztek. Nem tudom, hogy akkor is lehet-e menni hozzájuk ilyenre, ha még sosem voltál ott, de egy telefont szerintem megér.

Majd írd meg, mi lett!

2010. dec. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
semmi baj en is igy voltam es azt mondta doki hogy latogassam meg ha nem verzek a bogyo utan 7 nappal...meg van egy kis idod de ha akkor sem eszlelsz semmit es meg mindig negativat tesztelsz akkor irany a doki
2010. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Neked mi volt akkor? Vagy mit mondott a doki?

2010. dec. 8. 11:43
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem 10napra rá jött meg,5napig szedtem 2x1-et
2010. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod, komolyan nem értem a dokidat. Duphaston progreszteron pótlásra adják, hogy beágyazódjon rendesen minden ok, legyen. Ha elkezdi szedni az ember 12 hetes koráig kell, és csak lassú csökkentés után lehet abbahagyni. Ha terhes vagy, és ne adj Isten e miatt megy el, mert hirtelen lecsökken a progreszteron akkor mi van?

Mér kell kísérletezgetni. Szedesse veled akkor tovább. Vizsgálja ki rendesen nincs-e baba, és utána kelljen abbahagyni. Ha pozi lesz a teszt , amit kívánok neked, sztem rögtön folytasd a szedését.

2010. dec. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!