Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelent? Voltam dokinál....

Ez mit jelent? Voltam dokinál. Azt mondta, hogy tapintásra pozitív (terhes), de nem eléggé vastag a nyálkahártya. Az UH-os doki szerint egyértelműen nem lát semmit (nem terhes).

Figyelt kérdés
Bár a nyálkahártyám 9,1 mm-es. hátsó falban egy 12 mm-es intramuralis myomagöm látható. Vettek vért,de hátfőn jön meg az eredménye. Szerintetek?
2009. jan. 23. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A hcg teszt pozitív? Ha igen, akkkor valószinű babás vagy.
2009. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz! Egy ismerősömnek majdnem 4 hétbe telt mire látszott az uh-n a terhesség. Sajnos létezik ilyen is még én sem hallottam eddig erről. Várd ki a vér eredményt!
2009. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gyorstesztet csináltam 1(+), 5(-).
2009. jan. 23. 12:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos mire a + HCG tesztem megjött, addigra a baba már nem élt. Elvetéltem.. Ez feldolgozhatatlan!!!!!
2009. jan. 26. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!