Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet érzeni a peteérést,...

Lehet érzeni a peteérést, tüszörepedést?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor mit/miket?Hogyan lehet méhnyálkahártyát-,méhszájat ellenörizni?Bocsi a h...e kérdésért ,de még soha nem csináltam ilyen dolgokat?Ha nem használok ovu tesztet akkor honnan fogom tudni hogy mikor volt ovum?
2010. dec. 20. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt nagyjából középidőben van.

Próbálhatsz netes kalkulátorokat is,az is segít legalább nagyjából belőni a napot,persze ha tudod hány naposak a ciklusaid és hogy mikor volt az utolsó.

Aztán van aki meg is érzi az ovilációt,én pl olyankor szúró érzést érzek valamelyik oldalon a hasamban.

Ezen kívül a folyásod is megváltozik,olyan lesz mint a tojásfehérje.

2010. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi.Az az igazság hogy most hagytam abba a gyogyszer szedését,tegnap jött meg.Most kezdtem mérni a hömet,szoval nem vagyok jártas még a dologban.
2010. dec. 21. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!